توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1056190
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

چرا ۱۰۳۰ واحد مسکونی مسکن مهر گیلاوند تحویل داده نشده است؟

چرا ۱۰۳۰ واحد مسکونی مسکن مهر گیلاوند تحویل داده نشده است؟
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند گفت: مسکن مهر گیلاوند از پنج هزار و ۳۲۹ واحد مسکونی دارد که ۱۰۳۰ واحد هنوز به متقاضیان تحویل داده نشده است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، چرا ۱۰۳۰ واحد مسکونی مسکن مهر گیلاوند تحویل داده نشده است؟علیرضا خالق دوست رئیس راه و شهرسازی شهرستان دماوند در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره واحد های مسکونی مسکن مهر گیلاوند اظهار کرد: مسکن مهر گیلاوند از پنج هزار و ۳۲۹ واحد مسکونی برخوردار است که ۱۰۳۰ واحد مسکونی سایت مسکن مهر گیلاوند به دلیل مسائل اختلافات بین تعاونی و پیمانکار هنوز به متقاضیان تحویل داده نشده است.

خالق دوست بیان کرد: تقریباً ۹۲ واحد مربوط به تعاونی بهینه کار است، ۶۴ واحد مربوط به تعاونی مردم سالاری می باشد که امیدواریم هرچه سریع تر اقدامات اجرایی آن انجام شود و به نتیجه برسد و ۹۱ واحد مسکونی تعاونی نانو ابنیه است که تا پایان مردادماه ۹۸ پروژه تحویل داده می شود.

وی گفت: واحد های تعاونی بهینه کار مشکلات تعاونی و پیمانکاری دارد و ارتباطی با راه و شهرسازی ندارد، واحد های تعاونی مردم سالاری دارای مشکلات انشعاب است و واحد های تعاونی نانو ابنیه دارای مشکلات انشعابات، عدم واریز به موقع وجه و افزایش قیمت ها بود که تا پایان مردادماه تکمیل و با واریز وجوه متقاضیان تحویل داده می شوند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند ادامه داد: ۱۷۶ واحد مسکونی مربوط به تعاونی مسیر دانشوری است که مشکلات داخلی و تعاونی دارد و درخواست افزایش تسهیلات از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان داده اند که نسبت به این مهم اقدام شده است.

خالق دوست افزود: ۵۶۰ واحد مسکونی نیز از پروژه های تعاونی میثاق مرآت است که به خود مالک تبدیل شده، اما تعاونی پیگیر هزینه های دولتی نشده و درخواست افزایش وام داشته که مشکلی در این خصوص نبوده است، اما تعاونی پیگیر امور نیست.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند درباره آماده سازی های زیرساختی معابر مسکن مهر گیلاوند، گفت: بخش زیرساختی معابر مسکن مهر گیلاوند به شهرداری تحویل داده شده و صورت جلسه امضا شده و اقدامات لازم در حال اجراست.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1056190{/gallery}

افزودن نظر