توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1055133
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب مطرح کرد؛

دستگیری پنج نفر از سوداگران مرگ در کهریزک

دستگیری پنج نفر از سوداگران مرگ در کهریزک
سرهنگ بخشنده از دستگیری پنج نفر از سوداگران مرگ و کشف نزدیک به سیصد کیلو انواع مواد مخدر از آن‌ها خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، دستگیری پنج نفر از سوداگران مرگ در کهریزک، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از دستگیری پنج نفر از سوداگران مرگ و کشف نزدیک به سیصد کیلو انواع مواد مخدر از ایشان خبر داد.

این مقام انتظامی مواد مخدر مکشوفه شامل یک بار ۱۱۶کیلویی تریاک، یک بار ۴۸کیلویی حشیش و یک بار ۱۳۱کیلویی تریاک مجموعا به میزان ۲۹۶کیلو مواد مخدر از یک باند سابقه دار به سرکردگی وزیرخان بوده است.

بخشنده در تشریح این خبر اعلام کرد این باند قاچاقچی مواد مخدر که مدتی در تور اطلاعاتی ماموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار داشتند در جدیدترین اقدام خود قصد داشتند مقادیری مواد را از توسط دو خودرو سواری از مقصد کرمان به تهران وارد نمایند که در نهایت در نزدیکی های تهران تصمیم گرفتند بار خود را به یکی از مخفیگاه های خود در آدرس کهریزک دپو و از آنجا بصورت خردتر به پایتخت منتقل کنند.

وی ادامه داد:با توجه به رصد لحظه به لحظه خلافکاران توسط پلیس هوشیار مبارزه با مواد مخدر تهران، سوداگران بی خبر از محیط خود، محاصره شده و راه هرگونه فرار بر آنان بسته شد؛ لذا پس از اتمام محاصره و اقدامات تامینی لازم، آخرین هماهنگی ها ی لازم بویژه در رابطه با اخذ دستور قضایی به عمل آمد و مامورین جان برکف پلیس همچون صاعقه بر سر خلافکاران فرود آمده و با رعایت موازین قانونی همگی این افراد را دستگیر کنند.

بخشنده گفت:با دستگیری افراد و جستجوی خانگی مقادیر پیش گفته مواد مخدر در جاساز های خودرویی کشف و به همراه متهمین تحویل مراجع قضایی گردید. سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در تازه ترین نشست خبری خود صبح امروز از دستگیری پنج نفر از سوداگران مرگ و کشف نزدیک به سیصد کیلو انواع مواد مخدر از ایشان خبر داد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1055133{/gallery}

افزودن نظر