توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1054864
سرهنگ نجفی خبر داد

باند ۵ نفره سارقان حرفه‌ای منازل به دام افتادند

باند ۵ نفره سارقان حرفه‌ای منازل به دام افتادند
معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند ۵ نفره سارقان منازل شرق و مرکز پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، باند ۵ نفره سارقان حرفه ای منازل به دام افتادند، سرهنگ احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با ارجاع چندین پرونده مشابه سرقت منزل از منازل شرق و مرکز پایتخت به اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، شناسایی و دستگیری متهمان پرونده در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی، مشخص شد که سرقت ها توسط باندی از سارقان منزل صورت گرفته است، گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که یکی از سارقان حرفه ای منازل پس از رهایی از زندان با تشکیل باندی شامل ۳ مرد و ۲ زن اقدام به سرقت از منازل می کند.

وی عنوان کرد: با شناسایی اعضای باند به دست آمد که ۲ تن از اعضای باند توسط کارآگاهان پایگاه سوم و چهارم پلیس آگاهی به علت ارتکاب سرقت دستگیر و اکنون در زندان به سر می برند.

سرهنگ نجفی افزود: کارآگاهان اداه هفدهم موفق شدند اعضای دیگر باند را در عملیات های مختلف دستگیر و دربازرسی از مخفیگاه آنان تعدادی لوازم منزل سرقتی کشف کردند.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی گفت: متهمان به ۴۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف و اظهار کردند که بیشتر سرقت ها در شرق و مرکز پایتخت مرتکب شده اند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهمان با دستور قضائی روانه زندان شده اند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1054864{/gallery}

افزودن نظر