توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1040880
حناچی در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

توسعه فضای عمومی جزء میراث پایتخت است/ کارگاه‌های دپوی لوازم کارگاهی منتظر برخورد شهرداری باشند

توسعه فضای عمومی جزء میراث پایتخت است/ کارگاه‌های دپوی لوازم کارگاهی منتظر برخورد شهرداری باشند
شهردار تهران گفت: در کنار احداث میدانگاه‌ها باید کیفیت آن را بالا ببریم و کارگاه‌های دپوی لوازم کارگاهی را در پایتخت به حداقل برسانیم.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، توسعه فضای عمومی جزء میراث پایتخت است/ کارگاه های دپوی لوازم کارگاهی منتظر برخورد شهرداری باشند، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه مراسم بهره برداری از میدان گاه هفت تیر در جمع خبرنگاران گفت:امشب در میدان شهدای هفت تیر هستیم که به مناسبت هفته قوه قضاییه و شهدای حادثه هفتم تیر این میدان گاه به بهره برداری رسید.

شهردار تهران افزود: ما پیشتر شاهد بودیم که در این میدان کارگاه تولید بتن برای مترو بود که بعد از مدت ها توانستیم آن را جمع آوری کنیم.
حناچی ادامه داد: میدان گاه هفت تیر به افتتاح رسید، اما باید توجه داشته باشیم که کیفیت آن را باید بالا ببریم.
شهردار تهران گفت: تلاش کردیم که احداث میدانگاه ها با حداقل هزینه انجام شود و بودجه ای که برای احداث میدانگاه هفت تیر شد مبلغی بالغ بر چهار و نیم میلیارد تومان است.

وی تاکید کرد: به عقیده ما ثروت پایتخت همین فضا های عمومی است که باید آن را حفظ کنیم و در توسعه آن کوشا باشیم و در این رابطه باید بگویم که خبر های خوشی نیز در راه است.
شهردار تهران ادامه داد: احداث میدانگاه امام خمینی از دیگر برنامه های ما است که عمر آن به ۲دوره پهلوی و یک دوره حال حاضر می رسد که در طرح جامع شهری نیز برنامه ای برای آن پیش بینی شده است.

شهردار تهران تاکید کرد: با کارگاه هایی که مشغول به فعالیت نیستند و به عنوان مرکز لوازم ساختمانی و کارگاهی استفاده می شوند برخورد لازم و جمع آوری می شوند.

حناچی در پاسخ به این سوال باشگاه خبرنگاران جوان که چرا در بحث میزان آلودگی هوا آمار ها به صورت ضد و نقیض بیان می شود گفت: در آلودگی هوای پایتخت سهم سوخت های فسیلی ۸۰ درصد است که ۴۰ درصد آن برای خودرو و ۱۰ درصد آن برای موتور است که این ارقام به صورت قطعی ارائه شده است.

حناچی تاکید کرد: مرجع رسمی برای ارائه آمار کیفیت هوا سازمان کنترل کیفیت هوا است که آمار ها را به صورت سالیانه بیان می کند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1040880{/gallery}

افزودن نظر