توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1040798
زدا خبر داد؛

راه اندازی اولین خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی

راه اندازی اولین خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی
سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی گفت: از ۲۵ تیر که روز و هفته تامین اجتماعی است باید بتوانیم حدود ۴۰ سرویس به صورت غیر حضوری فعال کنیم تا دیگر لازم به مراجعه حضوری مردم به شعب نباشند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، راه اندازی اولین خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن زدا سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی در حاشیه مراسم معارفه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: ضمن خیر مقدم به جناب سالاری، سازمان تامین اجتماعی مشکل مالی ندارد بلکه مشکل نقدینگی داشته ایم چرا که با سرمایه گزاری در بحث مالی از بحران در سازمان جلوگیری کرده ایم.

زدا بیان کد: سازمان تامین اجتماعی در حال تغییرات بزرگ است که در موضوع ارائه خدمات غیر حضوری است و در آستانه افتتاح هستیم.

وی افزود: از ۲۵ تیر که روز و هفته تامین اجتماعی است بتوانیم حدود ۴۰ سرویس به صورت غیر حضوری فعال کنیم تا دیگر لازم به مراجعه حضوری مردم به شعب نباشند.

سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی اضافه کرد: اسم این طرح به نام دکتر نوربخش است این خدمات می تواند تحول بزرگی در دولت الکترونیک باشد.

زدا گفت: حذف دفترچه و نسخه الکترونیک ملی شده و تمام استان ها و مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی دیگر نیازی به دفترچه نیست و فقط با ارائه کدملی میتوانند از خدمات سازمان استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: در بحث درمان غیر ملکی با ۴۶ هزار نفر قرارداد غیر ملکی داریم و یک مشکل جزئی در امضای الکترونیک است و از سازمان نظام پزشکی خواهش میکنم به این روند سرعت دهند چرا که از ۴۶ هزار طرف قرارداد فقط از ۶ هزار نفر توانستیم امضا الکترونیک را اخذ کنیم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1040798{/gallery}

افزودن نظر