احداث ادامه بزرگراه شهید شوشتری به صورت تونل

احداث ادامه بزرگراه شهید شوشتری  به صورت تونل
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: ۷.۵ کیلومتر از بزرگراه شهید شوشتری به صورت تونل احداث می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، نعمت‌الله ترکی در حاشیه سومین جلسه شورای اداری استان تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبات این جلسه اظهار داشت: امروز سومین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تهران با حضور دستگاه‌های مختلف از جمله شورای شهر، نمایندگان مجلس، شهرداری تهران و... برگزار شد که مصوبات خوبی نیز داشت.

وی افزود: مسائل و مشکلات شهر تهران از جمله مسائل زیربنایی، اقتصادی، فرهنگی در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت. 

ترکی گفت:‌ در جلسه امروز ۱۳ مصوبه داشتیم که در خصوص عوارض آنلاینی که شهرداری دریافت می‌کند، ارزش افزوده و دیگر مسائل بحث‌های شد.

وی بیان داشت: در این جلسه مقرر شد بزرگراه شهید شوشتری به طول ۸.۵ کیلومتر تونل احداث شود که مسائل زیست محیطی نیز نداشته باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران یادآور شد: در این جلسه کمیته اسناد مالکیت تشکیل شد تا با حضور دستگاه‌های متولی از جمله ثبت اسناد استان تهران مشکلاتی در این بخش وجود دارد مرتفع شود.

ترکی بیان داشت: ساماندهی مسیر برق فشار قوی در مناطق ۴، ۸ و ۱۶ نیز از دیگر مصوبات این جلسه که کمیته‌ای برای آن در نظر گرفته شد و ۲۵۰ میلیارد تومان نیز اختصاص خواهد یافت.

وی درباره کمبود مراکز آموزشی در شهر تهران اشاره کرد و گفت: مقرر شد هفت قطعه زمین از سوی دستگاه‌های مختلف به آموزش و پرورش شهر تهران اختصاص یابد تا با تأمین بودجه لازم نسبت به احداث این مراکز آموزشی اقدام شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران افزود: امروز در مورد ترمینال شرق مواردی مطرح شد که البته این ترمینال بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا هفته دولت به بهره‌برداری برسد.

ترکی درباره کمبود کلانتری‌ها در تهران نیز گفت: براساس مصوبه شورای تأمین استان تهران مقرر شد هر منطقه دو کلانتری داشته باشد. 

انتهای پیام/

افزودن نظر