فعالیت ۱۰۰ مرکز خصوصی آمبولانس در کشور

فعالیت ۱۰۰ مرکز خصوصی آمبولانس در کشور
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در حال حاضر ۱۰۰ مرکز آمبولانس بخش خصوصی در سطح کشور فعالیت می‌کنند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس،‌ درباره جزییات برگزاری نخستین همایش مدیران آمبولانس‌های خصوصی در شهر یزد توضیح داد: این همایش با هدف ایجاد هم‌افزایی بین خدمات بخش دولتی و خصوصی برگزار شده  و همچنین تا بتوانیم از ظرفیت بخش خصوصی در خصوص نگارش دستورالعمل‌ها استفاده می‌کنیم. 

وی افزود: امیدوارم از این پس شاهد عملکرد منسجم‌تر بخش خصوصی و بخش دولتی باشیم و کیفیت خدمات را بالاتر ببریم. 

کولیوند با بیان اینکه در شرایط کنونی باید از مراکز بخش خصوصی استفاده بهینه‌تری داشته باشیم، گفت: استفاده از بخش خصوصی منجر به افزایش کیفیت ارائه خدمات خواهد شد. 

وی تصریح کرد:‌ در حال حاضر ۱۰۰ مرکز آمبولانس بخش خصوصی در سطح کشور فعالیت می‌کنند و ۳ هزار و ۳۰۰ پایگاه جاده‌ای در کشور داریم. 

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه تعرفه بخش خصوصی واقعی نیست و باید اصلاح شود، گفت: بخش خصوصی مالیات‌های سنگینی پرداخت می‌کند که ما در این زمینه پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد، همچنین استفاده از تسهیلات ارزان‌قیمت یکی دیگر از درخواست‌های مراکز خصوصی آمبولانس است و همچنین به این مراکز استفاده از نیروهای متخصص و ماهر برای جابجایی بیماران توصیه می‌شود. 

انتهای پیام/

افزودن نظر