توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1034290

تخریب کننده خودرو‌های شهروندان در شهرک ولیعصر دستگیر شد

تخریب کننده خودرو‌های شهروندان در شهرک ولیعصر دستگیر شد
فردی که اقدام به تخریب خودرو شهروندان کرده بود توسط ماموران پلیس امنیت دستگیر شد. َ

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

تخریب کننده خودرو های شهروندان در شهرک ولیعصر دستگیر شدبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در حاشیه طرح برخورد پلیس با اراذل و اوباش محلات پایتخت، فردی که اقدام به تخریب خودرو های شهروندان را کرده بود توسط ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت شناسایی و دستگیر شد.

متهم در اظهارات خود در خصوص علت و چرایی انجام این کار گفت: به دلیل خصومت شخصی که با یکی از دوستان داشتم، تصمیم به تخریب خودرو وی و شکستن شیشه هایش کردم.

وی با بیان اینکه ۶ دستگاه خودرو سواری را تخریب کرده است، ادامه داد: بعد از اینکه خودروی دوستم را تخریب کردم حالت روحی و روانی مناسبی نداشته و در زمانی که در حال تردد در خیابان های مجاور شهرک ولیعصر عج بودم؛ شیشه های هر خودروی پارک شده ای را که دیدم شکسته و اقدام به آسیب رساندن به بدنه خودرو ها کردم.

افسر پرونده درگفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه متهم در مخفیگاه خود دستگیر شد، از ارجاع متهم به همراه پرونده به مراجع قضایی جهت رسیدگی و صدور حکم خبر داد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1034290{/gallery}

افزودن نظر