سردار کرمی: پیگیر اتهام زنی به یگان ویژه از طریق مراجع قضایی هستیم

سردار کرمی: پیگیر اتهام زنی به یگان ویژه از طریق مراجع قضایی هستیم
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت:در چند استادیوم از جمله تهران، اصفهان و خوزستان حاشیه‌هایی ایجاد شد و عده‌ای نیز به دنبال این بودند که یگان ویژه را مقصر بدانند؛ البته مشکلات اخیر را از طریق مراجع قضایی پیگیر هستیم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسن کرمی فرمانده یگان های ویژه ناجا در جمع کارکنان یگان های ویژه ناجا ضمن سلام و درود و آرزوی سلامتی و عمر با عزت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و روح پرفتوح امام خمینی (ره) که مسیر رشد و کمال به سوی انسانیت را به ما نشان دادند و همچنین شهدای گرانقدر اسلام گفت: همت، تلاش و سختکوشی کارکنان یگان ویژه نشان می دهد که این یگان با جدیت همیشه آماده برای اجرای ماموریت ها و وظایف خود در تمامی صحنه هاست.
وی ادامه داد: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون سالی پر کار را پشت سر گذاشته ایم و در این مدت، شاهد خدمات و زحمات بسیار کارکنان و فرماندهان یگان ویژه بوده ایم.
فرمانده یگان های ویژه ناجا همچنین تصریح کرد: کارکنان یگان ویژه در سال جاری خصوصا در ماموریت های نوروزی، راهیان نور و کمک به سیل زدگان استان های گلستان، لرستان، خوزستان و دیگر مناطق کشور در قالب طرح های مردم یاری و به صورت داوطلبانه صحنه های بسیار زیبایی را رقم زدند و نشان دادند که نیروی پلیس ویژه از اجتماعی ترین و مردمی ترین نیرو های نظامی است که در کنار ابهت و اقتدار مثال زدنی خود، نوع دوستی و با مردم بودن را به معنای کامل به نمایش گذاشت.
سردار کرمی افزود: یگان ویژه علاوه بر ماموریت های امداد رسانی و ایجاد امنیت، در سال جاری مأموریت طرح عظیم رمضان الکریم در ماه مبارک رمضان را نیز به عهده داشت؛ در این طرح، ایجاد ایستگاه های صلواتی، پخش نذورات، اهدای سبد کالا های ضروری به نیازمندان و خانواده های نیازمند و ... از جمله وظایفی بود که یگان ویژه به درستی آن را به سرانجام رساند.
فرمانده یگان های ویژه ناجا همچنین گفت: تامین امنیت مراسم شب قدر و راهپیمایی عظیم و مردمی روز قدس، مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و برپایی نماز عید فطر از دیگر ماموریت هایی بود که یگان ویژه با همت والای خود توانست از آن ها سربلند بیرون بیاید.
وی تاکید کرد: از جمله ماموریت های مهمی که به یگان ویژه واگذار می شود کنترل اجتماعات ورزشی است که می توان به ماموریت های برقراری امنیت در مسابقات فوتبال و دیگر رشته ها در سطح آسیایی و جهانی که در کشور برگزار می شود، اشاره کرد.
سردار کرمی همچنین عنوان کرد: برخی مواقع در ورزشگاه ها عده ای به دنبال سوءاستفاده و برهم زدن نظم موجود هستند بنابراین باید هوشیار باشیم و بدانیم چگونه در مقابل این اتفاقات ایستادگی کنیم.
وی ادامه داد: در چند استادیوم از جمله تهران، اصفهان و خوزستان حاشیه هایی ایجاد شد و عده ای نیز به دنبال این بودند که یگان ویژه را مقصر بدانند بنابراین لازم است این اتفاقات قبل از حضور تماشاگران در استادیوم پیش بینی و برنامه ریزی شود؛ البته مشکلات اخیر را از طریق مراجع قضائی پیگیر هستیم.
فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به برگزاری منظم مسابقات والیبال ملت های جهان در ارومیه اظهار داشت: شاهد بودیم که این مسابقات بسیار شایسته برگزار شد حتی یک نظامی هم در قاب تصویر دیده نمی شد، اما به خوبی نظم و امنیت در سالن برگزاری مسابقات برقرار بود که این نشان از همکاری خوب مسئولان و مردم با یگان ویژه دارد.
سردار کرمی با تاکید بر اینکه مهم ترین وظیفه ما حفظ آمادگی و توانمندی است، گفت: پایه اصلی تشکیل یگان ویژه این است که شبانه روز آماده اجرای ماموریت ها باشد؛ اگر ما نتوانیم در ماموریت ها عکس العمل خوبی از خودمان نشان دهیم قطعا زیر سوال می رویم بنابراین از شما می خواهیم که همیشه در سطح بسیار بالای ماموریتی باشید و این امر نیازمند همکاری بین نیرو و فرمانده است.
فرمانده یگان های ویژه ناجا در پایان تصریح کرد: فلسفه حضور یگان ویژه این است که تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، با تمام توان آماده اجرای مأموریت خصوصا ایجاد نظم و برقراری امنیت باشد.

افزودن نظر