توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1032814
سرگرد امیری خبر داد

سرقت اموال مسافران از چادرهایشان با استفاده از تیغ موکت بری

سرقت اموال مسافران از چادرهایشان با استفاده از تیغ موکت بری
رئیس کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر از دستگیری سه سارق سابقه دار خبر داد که با استفاده از تیغ موکت بری چادر‌های مسافران را پاره و اموال آنان را به سرقت می‌برد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرگرد سعید امیری رئیس کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر اظهار کرد: در پی وصول چندین گزارش مبنی بر سرقت اموال مسافران در حوالی عوارضی تهران-قم که چادر برپا می کردند تا ساعاتی استراحت کنند، موضوع در دستور تیم عملیات کلانتری قرار گرفت.

در بررسی های پلیس مشخص شد سارقان با استفاده از تیغ موکت بری در ساعات ابتدایی صبح که مسافران در خواب عمیق بودند برای پاره کردن چادر و سرقت گوشی و اموال قیمتی آن ها اقدام می کردند.

اقدامات برای شناسایی و دستگیری متهم از چند شب گذشته آغاز شد که نهایتا بامداد امروز سه سارق جوان سابقه دار در حالی که تیغ به دست نزدیک چادر بودند دستگیر شدند که صبح امروز با دعوت مالباختگان مشخص شد همان سارقانی هستند که اقدام به سرقت می کردند.

سرگرد سعید امیری در خاتمه اشاره کرد: متهان در حواشی تهران سکونت دارند و در ساعات بامدادی با خودرو خود در حوالی عوارضی تردد می کردند و پس از انتخاب سوژه های خود دست به سرقت می زدند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1032814{/gallery}

افزودن نظر