استعفای ۳۸ مدیر ۲ شغله از وزارت کار

استعفای ۳۸ مدیر ۲ شغله از وزارت کار
معاون امورمجلس، حقوقی و استان‌های وزارت رفاه در مورد وضعیت مدیران دو یا چندشغله در این وزارتخانه گفت: تاکنون ۳۸ نفر استعفا داده‌اند و طبق اعلام رسمی روسای صندوق‌ها عملا پرونده دو شغله‌ها بسته شده است.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو میرهادی قره سید رومیانی گفت: اقدامات بسیار مهم و اساسی در حوزه شفافیت در وزارت رفاه رقم خورده که به نوعی در کشور بی سابقه بوده است.
وی ادامه داد: شفافیت یکی از راهکار های جدی مبارزه با فساد است و وزیر رفاه در جلسات قبل از گرفتن رأی اعتماد در مجلس وعده هایی پیرامون شفافیت مطرح کرد که یکی پس از دیگری به طور کامل و دقیق در حال عملیاتی شدن است.
معاون وزیر رفاه گفت: شفافیت باعث ایجاد اتاق شیشه ای می شود که همه نهاد های دولتی و غیردولتی بتوانند امور را رصد و از فساد و ویژه خواری جلوگیری کنند.
وی افزود:در خصوص دو یا چندشغله ها در وزارت رفاه و مجموعه های تابعه، تاکنون ۳۸ نفر استعفاداده اند و طبق اعلام رسمی روسای صندوق ها عملا پرونده دو شغله ها بسته شده است.
قره سید رومیانی عنوان کرد: ارائه اطلاعات دقیق و جزئی دریافت کنندگان وام اشتغال پایدار روستایی و عشایری با کارمزد ۶، ۴ و ۱۰ درصد به تفکیک استان، سهم هر یک، تعداد اشتغال موردتعهد و دستگاه اجرایی کار بسیار بزرگ و مهمی بود که رقم خورد.
وی اضافه کرد: در حوزه شفافیت گام های بسیار بلندی برداشته شده که می توان گفت: نظیر نداشته است.
قره سید رومیانی درباره جوان گرایی و انتصابات در وزارتخانه نیز گفت: بر استفاده از جوانان تاکید شده و در این حوزه نیز وزارت رفاه عملگرایی بسیار خوبی داشته است و باتوجه به مشکلات وسختی هایی که بعضا" برای کشور وجود دارد، همه ما مسؤولین باید شبانه روزی فعالیت کنیم و بار ها این نکته را در جلسات با مدیران کل استان ها نیز مطرح کرده ام و تاکید داشته ایم که مدیران در بین مردم باشند و مدیری که مردمی باشد و در بین مردم حضور داشته باشد بیشتر مشکلات و دغدغه های مردم را درک می کند.
وی گفت: حضور در جلسات کمیسیون ها و دیدار با نمایندگان نیز به صورت مستمر ادامه دارد و نمایندگان مردم در مجلس ظرفیت ها و دغدغه های مردم در سطح کشور و حوزه انتخابیه را به خوبی می دانند و امیدواریم باکمک نمایندگان بتوانیم هرچه سریعتر مسائل و دغدغه های موجود را حل کنیم.

افزودن نظر