توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1005731
سخنگوی آتش نشانی تهران خبر داد؛

مرگ یک کارگر در چاه به علت حبس در چاه

مرگ یک کارگر در چاه به علت حبس در چاه
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از حادثه‌ای گرفتار شدن کارگری در منطقه داراباد خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، مرگ یک کارگر در چاه به علت حبس در چاهسید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: ساعت ۱۵ عصر امروز گرفتار شدن یک کارگر دریک چاه در منطقه دارآباد ودر یک ساختمان درمانی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد که بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی در ادامه اضافه کرد: در تحقیقات آتش نشانان مشخص شد کارگران مشغول حفر چاه فاضلاب در طبقه منفی سه مجتمع درمانی بودند و از مواد باز کننده چاه استفاده می کردند که گاز متصاعد شده از این مواد باعث بیهوش شدن چهار کارگر در دهانه چاه شده بود.

ملکی اضافه کرد: بلافاصله آتش نشانان دست به کار شدند و چهار کارگری که بر اثر گاز های متصاعد شده از اسید های چاه بازکن بیهوش شده بودن به محل امن انتقال دادند متاسفانه یکی از کارگران به دلیل استنشاق گاز های سمی به داخل چاه سقوط کرده بود که آتش نشانان بلافاصله وی را از چاه بیرون آورده و تحویل عوامل درمانی حاضر در محل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: متاسفانه کارگری که از عمق چاه بیرون آورده شد جان خود را از دست داده بود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1005731{/gallery}

افزودن نظر