وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران:

۵۰ درصد مراکز درمانی در برابر زلزله ایمن نیست/ به جای راه حل دنبال مقصریم

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه ۵۰ درصد مراکز درمانی در صورت وقوع حادثه جدی همچون زلزله ایمن نیست، گفت: هنگام وقوع حوادث به جای راه حل دنبال مقصری هستیم که هیچ وقت پیدا نمی‌شود.
برگزاری ششمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صوت

فوت سالانه 4500 نفر در اثر آلودگی هوای شهر تهران/ گوگرد موجود در بنزین جای نگرانی ندارد

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: در اثر آلودگی هوا سالانه در شهر تهران 4500 نفر و در کل کشور 12 هزار نفر جان خود را از دست می‌دهند.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد

تأثیر جشنواره «تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی» در توانمندسازی معلمان

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: اجرای «جشنواره تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی»، ضمن تقویت توانمندی عمومی معلمان، موجب تغییر نگرش آنها در بهره‌گیری از مدل‌های نوین ارزشیابی پیشرفت تحصیلی می‌شود.
درخواست پلیس از شهروندان:

سارق کارت عابربانک را شناسایی کنید

پلیس در جست‌و جوی جوان 25 ساله‌ای است که با سرقت کارت عابربانک اقدام به برداشت وجه و خرید طلاجات کرده است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران خبر داد

پلمپ 7 ساختمان مشابه پلاسکو/ ضوابط ساختمان‌ها در برابر حریق سختگیرانه‌تر باشد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در برخورد با ساختمان‌هایی که در برابر حریق نا ایمن هستند خلاء قانونی داریم، گفت: با همکاری قوه قضائیه و شهرداری 7 ساختمان مشابه پلاسکو پلمپ شده…
مدیرکل آموزش و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران:

تمدید مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره مشکات تا ۱۵ بهمن ماه

مدیرکل آموزش و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به برگزاری ششمین جشنواره ترویجی و آموزشی مشکات، گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۱۵ بهمن ماه پیش رو تمدید شد.

صدور ۵۴ کیفرخواست برای متهمان آشوب‌های اخیر/۱۳ دستگاه در حادثه پلاسکو مقصر بودند

دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور ۵۴ فقره کیفرخواست برای متهمان آشوب‌های اخیر خبر داد و گفت: تعداد بازداشتی‌ها به کمتر از ۲۰ نفر رسیده که طی هفته جاری در مورد آن‌ها اتخاذ تصمیم خواهد شد.

اهالی منطقه شاهزاده عبدالله 5 کیلومتر کانکس کلاسی را بر دوش خود حمل کردند

اهالی و معلمان منطقه شاهزاده عبدالله شهر اندیکا، 2 کانکس کلاسی را که به همت خیرین تهیه شده بود، 5 کیلومتر در مناطق صعب‌العبور بر دوش خود حمل کردند تا به محل مناسبی که از قبل تدارک دیده بودند، برسانند.

شوراهای آموزش و پرورش نماد خرد جمعی است

قانون تشکیل شوراها می‌تواند الگویی برای سایر دستگاه‌ها و نهادها با نگاه برون سازمانی و استفاده از ظرفیت‌های موجود شهر باشد؛ اگر بخواهیم نهادی را نام ببریم که نماد خرد جمعی باشد بی‌شک شوراهای آموزش و پرورش است.

عامل آزار و اذیت زنان و دختران جوان دستگیر شد

مرد شیطان صفتی که در پوشش مسافربر و با خودرهای سرقتی اقدام به آدم‌ربایی، سرقت مقرون به آزار و اذیت، ایراد ضرب و جرح عمدی زنان و دختران جوان می‌کرد به دام پلیس افتاد.

شناسایی آنفلوانزا در لاشه پرندگان مهاجر دریاچه خلیج فارس تهران

برخی از بازدیدکنندگان دریاچه خلیج فارس در تهران مشاهده پرندگان مهاجر نیمه‌جان و یا لاشه‌های آنها را به مراجع ذی‌ربط اطلاع داده‌اند که نتیجه آزمایش‌های صورت گرفته روی این لاشه‌ها، به شناسایی ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان منجر شده است.

شناسایی آنفلوانزا در لاشه پرندگان مهاجر دریاچه خلیج فارس تهران

برخی از بازدیدکنندگان دریاچه خلیج فارس در تهران مشاهده پرندگان مهاجر نیمه‌جان و یا لاشه‌های آنها را به مراجع ذی‌ربط اطلاع داده‌اند که نتیجه آزمایش‌های صورت گرفته روی این لاشه‌ها، به شناسایی ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان منجر شده است.
معاون اجتماعی وزارت بهداشت:

عزم وزارت بهداشت در سامان‌دهی کسب و کارهای حوزه سلامت/ تضمین امنیت حرفه‌ای مردم را دنبال می‌کنیم

معاون اجتماعی وزارت بهداشت با اشاره به عزم وزارت بهداشت در سامان‌دهی کسب و کارهای حوزه سلامت گفت: ما به دنبال تضمین امنیت حرفه‌ای مردم هستیم.

در طرح ترافیک جدید سهمیه‌ها به قوت خود باقی است/ فقط 103 هزار خودرو می‌توانند در محدوده طرح وارد شوند

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران گفت: تغییری که در محدوده طرح ترافیک جدید شهر تهران اتفاق افتاده بود این است که 63 هزار سهمیه به ارگان‌ها و دستگاه‌های مختلف برای ورود به محدوده طرح ترافیک…
عضو این خبرخوان RSS شوید