بخشدار صیدون:

آماده‌باش کلیه نیروها در پی وقوع سیل در باغملک / ۲۰۰ خانوار در مسیر سیل هستند

بخشدار صیدون با اشاره به آماده‌باش کلیه نیروهای امدادی و خدمات‌رسان باغملک به دنبال جاری‌شدن مجدد سیلاب در برخی مناطق صیدون گفت: در حال حاضر ۲۰۰ خانوار در مسیر این سیلاب قرار دارند.
محسن هاشمی در مراسم نام گذاری بزرگراه نیایش به نام آیت الله هاشمی:

مرحوم آیت الله هاشمی همیشه برای آبادانی ایران تلاش کرد

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی همیشه برای آبادانی ایران تلاش کرد و هیچگاه دست از مبارزه بر نداشت.
در آیین‌نامگذاری بزرگراه نیایش به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

هاشمی: آیت‌الله هاشمی تا پایان عمر اهتمام جدی به آبادانی کشور داشت/ دعایی: مردم تهران خدمات قالیباف را فراموش نخواهند کرد

در مراسم آیین تغییر بزرگراه نیایش به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، محسن هاشمی فرزند آیت‌الله و منتخب پنجمین دوره شورای شهر تهران به ویژگی‌های شخصیتی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پرداخت.
سیدحسن خمینی:

هاشمی رفسنجانی جوان‌اندیش و فرزند زمان خویش بود

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی گفت:هاشمی رفسنجانی بسیار جوان‌اندیش و فرزند زمان خویشتن بود. هاشمی رفسنجانی در گذشته نمانده بود و هنگامی که هم‌صحبت‌شان می‌شدی با یک پیرمرد مواجه نبودی که از گذشته فقط خاطره بگوید.
عضو شورای اسلامی شهر تهران:

1500 نامگذاری در شورای چهارم اتفاق افتاد/ نامگذاری مکانی به نام فرج‌الله سلحشور و ۲معبر به نام مدافعان حرم در روزهای آتی

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه ۳۵۴ محله تهران نامگذاری شده،‌ گفت:‌ در شورای چهارم ۱۵۰۰ نامگذاری انجام شده است.
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد

احتمال طغیان رودخانه‌های استان گلستان

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌‌ای از آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال طغیان رودخانه‌ها در استان گلستان طی ساعتهای آتی خبر داد.

بروز ناپایداری‌ها در بیش از ۵ استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه موج بارشی در روزهای گذشته وارد کشورمان شده است، گفت: طی ساعات آتی این موج بارشی موجب بروز برخی ناپایداری‌های جوی در نوار شمالی و بخشهای زاگرس مرکزی خواهد شد.
متاع ایرانیان قدیم پُررنگ کردن «خوبی‌ها» بود

سفرهای اشتباهی ایرانی‌ها از منظر بازیگر «ویزا»

بازیگر فیلم‌های «آوار» و «ویزا» معتقد است: اگر تمرین کنیم و یاد بگیریم خوبی‌هایمان را از جمله در زمینه سفر و گردشگری بیشتر و پُررنگ‌تر ببینیم خود به‌خود برخی بدی‌ها و کاستی‌ها نیز کنار می‌روند و لازم نیست مردم به…

کریستال‌های که مسموم می‌کنند

یک کارشناس سازمان میراث فرهنگی درباره باید و نبایدهای به‌کارگیری ظروف کریستال که نوعی از آنها باعث ورود سم به خون می‌شود، توضیحاتی ارائه کرد.
ملکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

ریزش چاه جان کارگر 24 ساله را گرفت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: یک کارگر ۲۴ ساله تبعه افغانستان در حادثه ریزش دیواره‌های چاه جان باخت.
عضو این خبرخوان RSS شوید