کیفیت هوای ۵ استان کشور آلوده شد/سنندج آلوده‌ترین و شیراز پاک‌ترین مرکز استان

شاخصهای اندازه‌گیری دستگاههای سنجش کیفیت هوای مرکز کنترل و پایش محیط زیست نشان می‌دهد که سنندج، زاهدان، اراک، اهواز و تهران هوایی ناسالم طی ۲۴ ساعت گذشته داشته‌اند و گروههای حساس و بیماران نباید در سطح این مراکز استانها تردد…

آغاز ثبت‌نام اینترنتی نقل و انتقال بین منطقه‌ای فرهنگیان شهر تهران

اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، اقدام به راه‌اندازی سامانه ثبت درخواست و اعلام نتایج اینترنتی برای نقل و انتقال بین منطقه‌ای فرهنگیان شهر تهران کرده است که فرهنگیان علاقه‌مند به انتقال، ابتدا باید در این سامانه ثبت‌نام کنند.
توسط معاونت ساماندهی امور جوانان صورت گرفت

فراخوان طرح‌ها و پروژه‌های مرتبط با حوزه ازدواج جوانان و خانواده

‌معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان طی فراخوانی از فعالین اجتماعی دعوت کرد تا طرح‌ها و پروژه‌های خود در حوزه ازدواج و خانواده جوانان را ارائه کنند.

بیمه "امداد خودرو" هم آمد

رئیس انجمن صنفی امداد خودروی کشور از آغاز بیمه خدمات امداد خودرویی سبک و سنگین خبر داد.

علت همسایه نشدن شهید بهشتی با مرحوم طالقانی

روزی از این موقعیت استفاده کردم و به آن بزرگوار گفتم: می‌دانم برای شما تفاوتی میان این منطقه و آن محله شهر نیست؛ پس بیایید این خانه را ـ که در شمال شهر بود ـ بفروشید و در همسایگی آیت‌الله…

گزارش مجلس درباره «لو رفتن سؤالات امتحانی» هنوز نهایی نشده است/ دستگیری کارمند یک حوزه امتحانی در جنوب کشور

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه گزارش‌ «لو رفتن سؤالات امتحان نهایی» هنوز نهایی نشده است، گفت: گزارش‌های مردمی بسیاری به دست ما رسیده است که در جلسه هفته آینده این کمیسیون بررسی می‌کنیم.

رانندگی در شب خطر تصادف را تا 10 برابر افزایش می‌دهد

جانشین رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه رانندگی در شب می‌تواند خطر بروز تصادف را تا ١٠ برابر افزایش دهد، گفت: تمام اتوبوس‌های بین‌شهری نیز به سامانه سپهتن مجهز شده‌اند و بدین ترتیب پلیس آنها را به…
رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد

بازگشت ساعت اجرای طرح زوج و فرد به روال قبل

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با پایان یافتن ماه مباره رمضان، زمان اجرای طرح زوج و فرد در تهران با دو ساعت افزایش به حالت قبل بازگشت.

سفر تابستانی به معتدل‌ترین بندر ایران با چاشنی خریدهای ارزان

یک مسئول سازمان میراث فرهنگی از مردم دعوت کرد تا در تابستان به "چابهار" به عنوان معتدل‌ترین بندر ایران سفر کنند تا در کنار ده‌ها مکان گردشگری دریایی و ساحلی از خریدهای ارزان این بندر اقیانوسی کشور نیز بهره مند…
پلیس آگاهی:

تصادفی که به قتل در اتوبان آزادگان منجر شد

معاون مبارزه با جرايم جنايی پليس آگاهی تهران بزرگ از وقوع يک نزاع و درگيری ناشی از تصادف دو دستگاه خودرو در اتوبان آزادگان که قتلی را در پی داشت، خبر داد.

رزرو «آنلاین» هتل همچنان در «کُما»

در حالیکه یکی از وب‌سایتهای دانش‌بنیان حوزه رزرو آنلاین هتل رفته رفته به مسدودسازی یکپارچه در کشور نزدیک می‌شود و بخشهای مختلفی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده‌اند اما منشأ این اقدام هنوز مشخص نیست.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا:

افزایش بار برگشت به کلان‌شهرها از صبح امروز/ مسافران بازگشت خود را به روز جمعه موکول نکنند

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: امروز صبح افزایش بار ترافیکی داشتیم و پیش‌بینی می‌کنیم طی روزهای آتی بار برگشت به شهرها بیشتر شکل بگیرد.
با اعلام ساخت قاب تابلو خاتم حضرت فاطمه زهرا (س) عنوان شد

بزرگترین منبر جهان ساخته می‌شود

ساخت قاب تابلو خاتم مزین به نام حضرت فاطمه زهرا (س) و سه بانوی بزرگ دیگر عالم، حضرت خدیجه کبری، آسیه و مریم انجام می‌پذیرد. همچنین بزرگترین منبر جهان اسلام برای جایگاه پیامبر اسلام (ص) با خاتم ساخته خواهد شد.
عضو این خبرخوان RSS شوید