عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

آخرین جزئیات از رسیدگی به طرح تقلیل مجازات حبس/ زمان رسیدگی به قانون شورا‌های حل اختلاف مشخص شد

رضازاده درباره آخرین جزئیات طرح تقلیل مجازات حبس و زمان رسیدگی به قانون شورا‌های حل اختلاف توضیح داد.

سهم صفر درصدی موکب‌های دولتی در اربعین

رئیس کمیته هماهنگی و مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین گفت: دولت در اداره موکب‌ها هیچ سهمی ندارد، حتی افرادی از دستگاه‌های دولتی که کمک می‌کنند از میان کارمندان داوطلب هستند.

قدردانی ناجا از ملت در محکومیت اقدامات خشونت آمیز و خرابکارانه اشرار

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه‌ای ضمن قدردانی از ملت فهیم و انقلابی ایران اسلامی در محکومیت اقدامات خشونت آمیز و خرابکارانه اشرار اعلام کرد: به حول و قوه الهی بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در…

نجات گردشگران مفقودی جنگل ابر

ایسنا/سمنان مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان از نجات چهار گردشگری که چندی پیش در جنگل ابر شاهرود مفقود شده بودند، خبر داد.

روایت شاگردان دیروز از «معلم ریاضی»

معلم ریاضی بود و شاگردان کلاس دوستش داشتند؛ یکی از شاگردانش می‌گوید: آقای صدیقی با همه معلمان فرق می‌کرد و مثل برادر بزرگتر برای ما بود.
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

فروش VPN‌ جرم است؟

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: در قانون صراحتا در مورد فروش VPN ها جرم انگاری نشده است.

بارش برف و باران در محورهای 7 استان کشور/ لزوم تردد با زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای 7 استان کشور خبر داد و گفت: همراه داشتن زنجیر چرخ در مناطق کوهستانی از مواردی است که رانندگان باید به آن توجه کنند.

یارانه "حمایت معیشتی" مشمولان جامانده پس از تأیید واریز می‌شود

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولین طرح حمایت معیشتی گفت: چنانچه افراد شرایط لازم برای دریافت طرح حمایت معیشتی را داشته باشند به آنها اعلام می‌شود. حق افراد درخواست دهنده از زمان آغاز طرح محفوظ است و در صورت تأیید، سهم آنان…

هوای کشور «سردتر» می‌شود

آسمان تهران فردا (اول آذر ماه) کمی ابری در بعداز ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد خواهد بود و بیشترین و کمترین دمای این روز ۸ و ۱- سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

فصل زعفران

تربت حیدریه از شهرهای خراسان رضوی و در 140 کیلومتری جنوب مشهد واقع شده است. آب و هوا، اقلیم و خاک، این شهر را مناسب کاشت گیاه زعفران کرده به طوری که به بزرگترین تولیدکننده زعفران دنیا با 30 هزار…
عضو این خبرخوان RSS شوید