Menu
RSS
شورای حل اختلاف استان تهران اعلام کرد

انجام خارج از نوبت امور حقوقی بازماندگان شهدا و کسبه حادثه پلاسکو

رئیس شوراهای حل اختلاف استان تهران از انجام خارج از نوبت امور حقوقی بازماندگان شهدا و جان‌باختگان حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو خبر داد.
توسط معاون امنیتی استاندار تهران؛

علت آتش‌سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو اعلام شد

معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران با بیان اینکه علت حادثه ساختمان پلاسکو، گازوئیل نیست و این سوخت همچنان در این ساختمان وجود دارد، به تشریح علت اصلی این حادثه تلخ پرداخت.
استاندار تهران خبر داد

ارائه پیشنهاد «ردیف بودجه مستقل برای تجهیزات آتش‌نشانی» به مجلس

استاندار تهران آتش‌نشانان را فرشتگان نجات دانست و گفت: پیشنهاد لازم برای ردیف بودجه تجهیزات و ماشین‌آلات آتش‌نشانی کل کشور را به نمایندگان و رئیس مجلس خواهیم داد و امیدواریم این پیشنهاد در بودجه ۹۶ لحاظ شود.
دانش‌بنیان رمز توسعه پایدار کشور ـ ۱۲

«دانش‌بنیانها» در چه زمینه‌هایی می‌توانند محصول ارائه کنند

شرکتهای متقاضی دانش‌بنیان شدن باید درخواست خود را در قالب گروهی از ردیفهای احصاء شده به «کارگروه ارزیابی شرکتهای دانش‌بنیان» ارائه کنند تا بتوانند وارد مرحله ارزیابی به عنوان دانش‌بنیان شوند.

بیمه پلاسکو تشریفاتی بود/"ریزش پلاسکو" آزمونی کوچک برای بحران‌های بزرگ

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که ارزش ۳۰ هزار متربربع فضای تجاری ساختمان پلاسکو با احتساب اقلام موجود در آن حدود ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود، گفت: در بحث بازدارندگی از فعالیت مجتمع‌های تجاری باید قوانین جدیدی…
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران :

بهره برداری سیاسی از حادثه پلاسکو زیر پا گذاشتن شرافت انسانی است

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه وقوع حادثه پلاسکو خانواده شهرداری را عزادار و داغدار کرده است، اعلام کرد: افرادی که از حادثه فاجعه بار ساختمان پلاسکو بهره برداری سیاسی می کنند، شرافت انسانی را زیر…
سخنگوی آتش‌نشانی:

مجموع آتش‌نشانان شهید و مفقودی حداکثر ۲۵ نفر است

سخنگوی اتش‌نشانی شهرداری تهران وجود برخی اخبار مبنی بر احتمال زنده بودن برخی آتش‌نشانان گرفتار زیر آوار ساختمان پلاسکو را نادرست خواند و گفت: قویاً این مسئله را تکذیب می‌کنم. مجموع آتش‌نشانان شهید و مفقود حداکثر ۲۵ نفر است.

خودداری کسبه و مدیران پاساژ کویتی‌ها از تخلیه مجتمع

کسبه و مدیران پاساژ کویتی‌ها به رغم دستور پلیس برای تخلیه مجتمع به منظور تخریب و تسهیل دسترسی به طبقات ساختمان پلاسکو و نجات و بیرون کشیدن افراد گرفتار در زیرآوار، از تخلیه کالا و اجناس خودداری می‌کنند.
در گفت‌وگو با معاون حقوقی میراث فرهنگی عنوان شد

گرانی سفر تا قبل از نوروز ۹۶ کمتر می‌شود

معاون حقوقی مجلس و امور استان‌های سازمان میراث فرهنگی از فراهم شدن بسته‌های ارزان سفر تا قبل از نوروز ۹۶ در حوزه‌های شهرگردی، بوم گردی و اکوتوریسم خبر داد.
با حضور نماینده رهبر شیعیان بحرین در ایران؛

مراسم بزرگداشت شهدای انقلاب بحرین برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت شهدای انقلاب بحرین با سخنرانی عالم مجاهد بحرینی حجت‌الاسلام شیخ عبدالله الدقاق نماینده رهبر شیعیان بحرین در ایران برگزار می‌شود.

استفاده از «تاکتیک قانون علیه قانون» توسط انجمن غیرقانونی روزنامه‌نگاران تهران

یک فعال رسانه‌ای با اشاره به اقدام غیرقانونی در تشکیل انجمن صنفی با عنوان روزنامه‌نگاران تهران گفت: این چهره‌ها می‌خواهند از تاکتیک قانون علیه قانون، استفاده کنند در صورتیکه با ژست قانونی نمی‌توان به جنگ قانون رفت.
عضو این خبرخوان RSS شوید