آئودی A4 مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

آئودی A4 مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد
نسخه های مختلف آئودی A4 فیس لیفت مدل ۲۰۲۰ شامل آوانت، TDI، S4 و Allroad معرفی شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، آئودی برای نسخه ی اروپایی A4، نسبت به روزرسانی های برجسته ای در آن مشاهده می کنیم. پیش از این تصاویر جاسوسی از سقف طویل مدل های آوانت همراه با جلو و عقب استتارشده دیده بودیم و حالا با دیدن تصاویر واقعی، دلیل تغییرات را مشاهده می کنیم. آئودی تصمیم گرفته است که تمام مدل های A4 برای سال ۲۰۲۰ را رونمایی کند که شامل مدل دیزلی S4 TDI نیز می شود.

2020 Audi A4 / آئودی

برای شروع باید بدانیم که آئودی A4 مدل ۲۰۲۰ با چهره ای تغییریافته وارد شده است. تفاوت آشکاری در چراغ های جلوی بازطراحی شده مشاهده می شود که دیگر بریدگی عجیب وغریب مدل قبلی را ندارد. تغییر آشکار دیگر جلوپنجره تک قاب اصلاح شده است که ظاهر افقی جلوی خودرو کشیده تر به نظر برسد. برعکس، دریچه های کناری در پایین سپر جلو هم اکنون جهت گیری عمودی دارند. چراغ های عقب که آن ها نیز بازطراحی شده اند، هنوز هم ظاهری شبیه مدل کنونی آئودی A4 دارند؛ درحالی که سپر عقب با تغییرات جزئی در رفلکتورهای پایین و خروجی های اگزوز همراه می شود.

audi 14 avant / آئودی A4 آوانت

مدل های فیس لیفت آئودی A4 و S4 به آئودی A4 آوانت و ال رود (Allroad) می پیوندند؛ مدل آئودی A4 ال رود با تغییرات کمی در ظاهر بیرونی همراه شده و فاصله کف خودرو با زمین نیز حدود ۳/۵ سانتی متر افزایش یافته است. مدل های آئودی A4 در تیپ های مختلف طراحی بیرونی از جمله پایه، پیشرفته و اس لاین عرضه می شوند و رنگ جدید خاکستری Terra هم به مجموعه رنگ های پیشنهادی اضافه خواهد شد. در داخل عملاً تغییری صورت نگرفته، هرچند این خودرو با فناوری پیشرفته MMI در صفحه نمایش لمسی بزرگ ۱۰/۱ اینچی قابل دسترسی است.

audi s4 avant / آئودی s4 آوانت

مقاله های مرتبط:

  • آئودی A4 2017 معرفی شد
  • آئودی A4 L در نمایشگاه خودرو پکن معرفی شد

شاید مهم ترین خبر، الکتریکی شدن مدل های آئودی A4 باشد. در بازارهای اروپایی، آئودی ۶ پیشرانه توربوشارژ با توان خروجی بین ۱۴۸ تا ۳۴۲ اسب بخار ارائه می دهد و سه نوع از این پیشرانه ها دارای سیستم های نیم هیبرید ۱۲ ولت هستند. همچنین آئودی S4 جدید دیزلی از سیستم نیم هیبرید ۴۸ ولت همراه با پیشرانه ۳ لیتری توربوشارژ بهره می برد که یکی از قدرتمندترین مدل های این سری است. آئودی S4 جدید می تواند در زمان ۴/۸ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت دست یابد، درحالی که بیشینه سرعت آن به ۲۵۰ کیلومتربرساعت می رسد. S4 دیزل تنها در اروپا عرضه می شود.

Audi A4 Allroad / آئودی

ثبت سفارش آئودی A4 فیس لیفت در اروپا طی ماه جاری آغاز می شود؛ مدل Allroad از تابستان و تمام مدل های موجود تا پاییز امسال برای مشتریان عرضه خواهند شد. قیمت آئودی A4 مدل ۲۰۲۰ تاکنون برای ایالات متحده اعلام نشده است، اما در آلمان قیمت آن از حدود ۳۶,۰۰۰ یورو (معادل ۴۰ هزار و ۲۵۰ دلار) آغاز می شود.

افزودن نظر