رقابت آئودی با بی ام و برای تامین خودروهای باشگاه فوتبال بایرن مونیخ

رقابت آئودی با بی ام و برای تامین خودروهای باشگاه فوتبال بایرن مونیخ
طبق گفته ی تیم فوتبال بایرن مونیخ مبنی بر تعویض اسپانسر خودروها برای سال ۲۰۲۵، اکنون رقابت جدیدی بین آئودی و بی ام و به وجود آمده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، طبق آخرین گزارش ها، رقابت تازه ای بین آئودی و بی ام و برای تأمین خودروهای تیم فوتبال بایرن مونیخ اکنون شرکت آئودی که مدت ها اسپانسری بایرن مونیخ را برعهده داشته، برای رقابت با بی ا م و به تکاپو افتاده است. شرکت آئودی با در اختیار داشتن ۸.۳۳ درصد از سهام تیم فوتبال بایرن مونیخ، اکنون در موقعیت مناسبی قرار دارد و تنها این سهم را به قیمت مناسب می فروشد.

رقابت آئودی و بی ام و

مقاله های مرتبط:

  • مینی JCW کلاب من و کانتری من ۲۰۲۰ معرفی شدند
  • آئودی توسعه فناوری پیل سوختی هیدروژنی را در اولویت قرار می دهد

آئودی برای اینکه بتواند همچنان اسپانسری تیم بایرن مونیخ را برعهده داشته باشد، باید میزان پرداختی خود را بالاتر ببرد. با درنظر گرفتن شرایط جدید، نه تنها قرار داد به زودی تمدید خواهد شد، بلکه پول بیشتری هم به حساب تیم فوتبال بایرن مونیخ واریز می شود. یکی از دلایل تلاش آئودی در پرونده ی تیم بایرن مونیخ، ضرر شرکت بی ام و در ۳ ماهه ی اول سال ۲۰۱۹ میلادی است که برای اولین بار در یک دهه گذشته اتفاق افتاد. زیان دهی شرکت بی ام و به قانون رقابت اروپا مرتبط می شود؛ شاید سرمایه گذاری چند صد میلیون دلاری در یک تیم فوتبال مطرح در شرایط فعلی برای بی ام و امری دشوار باشد.

افزودن نظر