Logo
چاپ کردن این صفحه

نسخه جدید تبلت Intuos Pro Small وکام معرفی شد

نسخه جدید تبلت Intuos Pro Small وکام معرفی شد
شرکت وکام اخیرا نسخه ی کوچک (Small) تبلت طراحی Intuos Pro را معرفی کرده است. این نسخه قابلیت حمل بیشتر و قیمت ارزان تری در مقایسه با نسخه های بزرگ ترش دارد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، شرکت وکام (Wecom) خط تولید قلم و تبلت کریتیو خود را با معرفی نسخه ی جدید تبلت Intuos Pro Small توسعه داده است. این مدل قلم Wacom Pro Pen 2 و پایه قلم را نیز شامل می شود.

مقاله های مرتبط:

  • واکوم نمایشگر Cintiq 16 را برای هنرمندان مبتدی معرفی کرد
  • وکام نسخه جدید قلم نوری سری اینتوس را معرفی کرد

این تبلت برای عکاسان و طراحان و سایر افراد حرفه ای درزمینه ی گرافیک طراحی شده است. در نسخه ی کوچک این تبلت مانند سایر اندازه های بزرگ تر آن، TouchRing و کلیدهای ExpressKeys تعبیه شده است؛ اما برخلاف دو نسخه ی بزرگ تر، به جای هشت کلید از ۶ کلید استفاده است.

اتصال بلوتوث تبلت های اینتوس پرو را قادر می سازد تا هم به PC و هم به Mac متصل شوند. از قابلیت های قلم همراه این تبلت، Wacom Pro Pen 2، می توان به توانایی شناسایی ۸,۱۹۱ سطح فشار، ردیابی بدون لگ و تشخیص زاویه اشاره کرد. همچنین، این شرکت تعداد ۱۰ نوک قلم جایگزین و یک پایه قلم را درکنار این تبلت ارائه می دهد.

نسخه ی کوچک تبلت اینتوس پرو هم اکنون ازطریق وب سایت شرکت وکام و فروشگاه هایی همچون B&H Photo و Adorama با قیمت ۲۴۹.۹۵ دلار دردسترس است. همچنین نسخه های متوسط و بزرگ آن به ترتیب ۳۷۹.۹۵ . ۴۹۹.۹۵ دلار قیمت دارند.

مطالب مرتبط

طراحی و توسعه 'فناوری اطلاعات سراج'