طرح فروش فوری ایران خودرو (22 اردیبهشت 98)

طرح فروش فوری ایران خودرو (22 اردیبهشت 98)
شرایط فروش فوری ایران خودرو ویژه 22 اردیبهشت 98 اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 بنزینی حضور دارند.

ایران خودرو برای چندمین روز متوالی خودروهای تولیدی خود را به صورت فوری به فروش می رساند (شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو 21 اردیبهشت 98). همانند گذشته، در این طرح نیز دو خودرو به فروش می رسد.

شرایط فروش فوری ایران خودرو ویژه 22 اردیبهشت 98 به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

موعد تحویل

پژو 405 بنزینی 631,584,000 30 روز 
پژو 206 تیپ 2 672,834,000 30 روز

این طرح از امروز ساعت 10 صبح فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند. قیمت های در نظر گرفته شده در این طرح، بر اساس قیمت حاشیه بازار است.

در حالی که ایران خودرو و سایپا به صورت روزانه محصولات خود را به صورت فوری به فروش می رسانند، همچنان شاهد افزایش قیمت خودرو در بازار آزاد هستیم. بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده، تولید خودرو در کشور در مقایسه با بازه زمانی مشابه در سال گذشته، کاهش چشمگیری را تجربه کرده است.

افزایش قیمت ارز، عدم تزریق خودرو به بازار و همچنین کنترل بازار توسط دلالان باعث شده قیمت خودرو با افزایش روبه‌رو شود. در صورتی که دولت نتواند این موضوع را مدیریت کند، شاهد افزایش بیشتر قیمت ها در آینده خواهیم بود.

علاوه بر خودروهای داخلی، خودروهای وارداتی نیز با افزایش قیمت زیادی روبه‌رو شده‌اند. برای مثال پرشیا خودرو به تازگی قیمت جدید خودروی سری 5 بی ام و را اعلام کرده که در کمتر از 6 ماه، 2 برابر شده است (قیمت جدید بی‌ام‌و 530i به صورت رسمی اعلام شد).

شرکت های تولیدکننده خودرو با شروع سال جدید، قیمت محصولات خود با مدل 98 را افزایش داده اند. در حال حاضر آمار دقیقی از میزان خرید و فروش خودرو در بازار منتشر نشده؛ با این حال گفته می شود در بازار رکود حاکم است.

افزودن نظر