یوبی سافت: بازی Beyond Good & Evil 2 خارق العاده است!

یوبی سافت: بازی Beyond Good & Evil 2 خارق العاده است!
رئیس ارشد شرکت یوبی سافت طی گفت و گو با وب‌سایت IGN رسما بازی Beyond Good & Evil 2 را یک اثر شگفت انگیز و بی نظیر توصیف کرد!

نزدیک اما شرکت فرانسوی یوبی سافت تا به امروز اطلاعات و جزئیات زیادی از گیم پلی، داستان و جهان این اثر ارائه نکرده و بسیاری از بازیکنان نه تنها در انتظار عرضه نسخه جدید این فرانچایز بزرگ و صدالبته قدیمی هستند، بلکه به دنبال آشنایی بیشتر با دنیا و گیم پلی بازی نیز هستند.

حال با نزدیک شدن به برگزاری رویداد بزرگ E3 2019، ظاهرا کاسه صبر طرفداران لبریز شده و این بار آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot)، رئیس ارشد شرکت یوبی سافت در جریان مصاحبه با وب‌سایت IGN در خصوص بازی Beyond Good & Evil 2 صحبت کرده است. وی در این باره اعلام کرده که هفته گذشته، با آقای Michel Ancel کارگردان بازی، صحبت کرده تا ضمن اطلاع از وضعیت بازی، در جریان درستی و یا نادرستی روش ساخت و توسعه این عنوان نیز قرار گیرد.

به نظر می رسد تیم سازنده بخش هایی از جهان بازی Beyond Good & Evil 2 را به رئیس ارشد شرکت یوبی سافت نشان داده اند که بر این اساس، ایو گیلموت این عنوان را یک اثر ویدیویی خارق العاده با جهانی شگفت انگیز توصیف کرده است.

بازی Beyond Good & Evil 2

آقای گیلموت در این باره توضیح می دهد:

هفته پیش من با مایکل صحبت کردم تا متوجه شوم که شرایط ساخت این عنوان به چه شکل پیش می رود؛ اینکه ما مسیر را به درستی انتخاب کردیم و یا باید روند توسعه بازی را تغییر دهیم. آن طور که مشاهده کردم، جهان Beyond Good & Evil 2 شگفت انگیز به نظر می رسد و من بر این باور هستم که این عنوان، یک اثر خارق العاده و بی نظیری خواهد بود.

متاسفانه آقای گیلموت بار دیگر از تعیین زمان دقیق برای نمایش عمومی بازی Beyond Good & Evil 2 خودداری کرد. هرچند، با توجه به برگزاری رویداد E3 سال جاری میلادی و حضور یوبی سافت در این مراسم، انتظار می رود طی کنفرانس مطبوعاتی این شرکت شاهد انتشار اطلاعات، تصاویر و ویدیوهای بیشتر از بازی باشیم.

Source: Comicbook

افزودن نظر