تصویری از دوربین فول فریم بدون آینه ارزان‌قیمت نیکون Z1 فاش شد

تصویری از دوربین فول فریم بدون آینه ارزان‌قیمت نیکون Z1 فاش شد
تصویری فاش شده از دوربین نیکون Z1 فول فریم بدون آینه ی نیکون در وبسایت ژاپنی Nikkei رویت شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، وبسایت ژاپنی Nikkei اولین تصویر فاش شده از از دوربین فول فریم بدون آینه ی پایین رده ی نیکون Z1 را منتشر کرد. پیش تر مدیرعامل نیکون در نمایشگاه CP+ اعلام کرده بود که سری جدید دوربین های سری Z نیکون به زودی معرفی خواهند شد.

انتظار می رفت براساس گزارش های قبلی منتشرشده، این دوربین نیکون Z5 باشد. اما باتوجه به تصویر فاش شده، به نظر می رسد باید منتظر معرفی دوربین پایین رده ی نیکون Z1 باشیم.

undefined

نیکون Z1

مقاله های مرتبط:

  • نیکون Z 7 و Z 6 دربرابر رقبا؛ پرچم داران بدون آینه نیکون چه جایگاهی در بازار دارند
  • نیکون نقشه راه لنزهای مانت Z را به روز کرد

به نظر می رسد از آنجایی که دوربین فول فریم بدون آینه ی نیکون Z1 یک دوربین پایین رده است، با قیمتی حدود ۱۲۰۰ دلار مشابه EOS RP به بازار عرضه شود. اولین دوربین اقتصادی DSLR نیکون APS-C با قابلیت تصویربرداری ۳۵ میلی متری با رزولوشن 4K، دوربین نیکون D5700 خواهد بود.پیشتر نیز گفته شده بود که نیکون دوربین ارزان قیمت Z5 را برای رقابت با EOS RP کانن عرضه خواهد کرد.

براساس اخبار غیررسمی که تاکنون در مورد دوربین نیکون Z1 منتشر شده است، به نظر می رسد ارزان قیمت ترین دوربین فول فریم بدون آینه در این سری، نیکون Z6 فاقد ویژگی پایدارسازی تصاویر درون بدنه (IBIS) و منظره یاب الکترونیکی (EVF) بوده و از تصویربرداری Burst با نرخ پایین تری برخوردار باشد.

بی شک اخبار دیگری در مورد دوربین پایین رده ی نیکون منتشر خواهد شد. باید منتظر باشیم و ببینیم چه مشخصات دیگری در مورد این دوربین به اشتراک گذاشته خواهد شد.

افزودن نظر