منتظر معرفی اکسپریا XZ4 کامپکت نباشید

منتظر معرفی اکسپریا XZ4 کامپکت نباشید
بنابر گفته های معاون بخش بازاریابی سونی موبایل، ژاپنی ها قرار نیست نمونه ی کوچک تر اکسپریا XZ4 را معرفی کنند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، بخش موبایل سونی در حال انجام برخی تغییرات ساختاری است تا بتواند مجددا توانایی رقابت در بازار را شاهد حضور رهبری جدید در این بخش از شرکت کهنه کار ژاپنی هستیم. درکنار انتخاب رهبری جدید برای بخش موبایل سونی، شاهد اتخاذ راهبردی جدید توسط این شرکت هم هستیم که می توان در اواخر ماه آینده ی میلادی اولین ثمرات آن را مشاهده کرد.

دون مسا، معاون بخش بازاریابی سونی موبایل در این رابطه می گوید:

ما محصولات جدیدی را در جریان کنگره ی جهانی موبایل معرفی خواهیم کرد. آنچه در این کنگره به نمایش درمی آید، اولین قدم در مسیر جدیدی است که به آن وارد شده ایم.

اکسپریا ایکس زد ۴ / Xperia XZ4

تصاویر منتسب به اکسپریا XZ4 کامپکت (سمت راست) و اکسپریا XZ4 (سمت چپ)

مقاله ی مرتبط:

  • سونی اکسپریا XZ4 در بنچمارک آنتوتو امتیاز ۳۹۵ هزار را ثبت کرد

مسا اضافه کرده که سونی امیدوار است تجربه ی بسیار بهتری در زمینه ی دوربین ارائه کند؛ اما از بیان جزییات در این رابطه خودداری می کند. براساس شایعات، اکسپریا XZ4 اولین گوشی سونی خواهد بود که به سه دوربین مجهز می شود. از طرفی باید خاطرنشان کنیم که شیگه کا ایشیزوکا، که یکی از اعضای با سابقه و موفق سونی در بخش دوربین است هم به عنوان رئیس بخش توسعه ی سونی موبایل انتخاب شده است.

اما خبر بد این است که براساس گفته های مسا، احتمالا خبری از گوشی اکسپریا XZ4 کامپکت نخواهد بود. وی در این رابطه گفته است:

همیشه جایی برای اندازه های مختلف وجود دارد، اما مردم خواهان فضایی به مراتب بیشتر برای [مصرف] محتوا هستند.

با وجود اینکه شرکت های مختلف به طراحی و عرضه ی گوشی های گیمینگ روی آورده اند، احتمال معرفی گوشی گیمینگ سونی که از آن با نام PlayStation Phone یاد می شد هم بسیار ناچیز است. فناوری ارتباطی نسل پنجم (5G) نیز مورد دیگری است که ژاپنی ها عجله ی چندانی برای آن ندارند؛ آن ها می خواهند پیش از عرضه ی گوشی 5G، تجربه ی کافی در این زمینه به دست آورند.

اسپیکر قدرتمند GTK-PG10 سونی در CES 2019 رونمایی شد
تلویزیون‌های اندرویدی سونی از AirPlay 2 و HomeKit اپل پشتیبانی می‌کنند
سونی تلویزیون‌ های 8K و 4K جدید خود را معرفی کرد
گوشی تاشدنی سامسونگ به حسگر دوربین IMX374 سونی مجهز می‌شود
سونی اکسپریا XZ4 در بنچمارک آنتوتو امتیاز ۳۹۵ هزار را ثبت کرد

افزودن نظر