آیفون XR اپل در مقایسه با آیفون XS با استقبال بیشتری روبه‌رو شده است

آیفون XR اپل در مقایسه با آیفون XS با استقبال بیشتری روبه‌رو شده است
آمارها از محبوبیت بیشتر آیفون XR در مقایسه با مدل XS خبر می دهند. علاوه بر این، احتمالا آیفون اقتصادی به زودی به پرفروش ترین آیفون ۲۰۱۸ اپل تبدیل خواهد شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، باوجود اینکه آیفون XR یک ماه پس از دو مدل آیفون XS و آیفون XS Max داده هایی که در اختیار وب سایت MixPanel قرار گرفته نشان می دهند که ارزان ترین آیفون ۲۰۱۸ اپل از نظر آمار فروش، آیفون ۱۰ اس را پشت سر گذاشته است. آنچه در این رابطه جالب توجه به نظر می رسد، تنها برتری آیفون XR بر مدل XS نیست؛ اگر رشد فروش آیفون اقتصادی با نرخ کنونی ادامه پیدا کند، در مدت کوتاهی تعداد کاربران این مدل از تعداد کاربران آیفون ۱۰ اس مکس هم فراتر خواهد رفت.

آمار فروش آیفون‌های ۲۰۱۸ / 2018 iPhones Sales Figures

مقاله های مرتبط:

  • اپل مدعی شد: آیفون XR محبوب ترین آیفون ۲۰۱۸
  • مینگ چی کو از کاهش تقاضای آیفون XR در فصل اول ۲۰۱۹ خبر می دهد

اگر نگاهی به داده ها داشته باشیم، می بینیم که محبوبیت iPhone XR در ابتدا هم تراز با محبوبیت مدل ۱۰ اس مکس بود؛ اما برخلاف دو نمونه ی گران تر، رشد فروش مدل ارزان تر در دومین ماه بعد از عرضه ی آن همچنان ادامه داشته است. البته همان طور که انتظار می رفت، داده ها از کند شدن روند فروش این محصول در ماه دسامبر خبر می دهند؛ اما فروش آیفون XR همچنان نرخ فروش سریع تری نسبت به آیفون ۱۰ اس مکس دارد. در نتیجه، احتمالا تا ماه آینده این مدل درنهایت به محبوب ترین آیفون ۲۰۱۸ اپل تبدیل خواهدشد.

با نگاهی به سهم مدل های قدیمی تر آیفون از بازار، متوجه می شویم که آیفون ۱۰ و آیفون ۸ پلاس مقداری از سهم خود را به آیفون XS و آیفون XR واگذار کرده اند؛ ولی از ماه نوامبر، محبوبیت مدل های ۲۰۱۷ آیفون، از جمله آیفون ۸ نیز افزایش پیدا کرده است.

آمارهای مرتبط با رشد فروش آیفون ۱۰ آر پس از این منتشر می شوند که تیم کوک، مدیرعامل اپل اعلام کرده بود مدل یادشده از زمان عرضه، به طور روزانه عنوان پرفروش ترین آیفون را به خود اختصاص داده است. علاوه براین، روز چهارشنبه (۱۹ دی ماه) اپل اعلام کرد که قیمت آیفون ۸، ۱۰ آر و ۱۰ اس را در چین کاهش خواهد داد؛ این اقدام اهالی کوپرتینو با هدف افزایش فروش انجام می شود.

آیفون xs

برای مطالعه ی تمام مطالب مرتبط با گوشی های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه های آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR مراجعه کنید.

سود سرشار اپل از بازار گوشی‌های هوشمند چین با وجود رتبه اول هواوی
اپل تولید آیفون در زمستان ۲۰۱۹ را ۱۰ درصد کاهش داد
تیم کوک: اپل سال ۲۰۱۹ سرویس‌های جدیدی را معرفی خواهد کرد
هدفون AirDots Pro شیائومی در رقابت با AirPod اپل به بازار عرضه می‌شود
تلویزیون‌ های هوشمند ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ سامسونگ اپلیکیشن آیتونز خواهند داشت

افزودن نظر