تصاویر جدیدی از ساعت هوشمند گلکسی اسپرت با حاشیه‌ی صیقلی منتشر شد

تصاویر جدیدی از ساعت هوشمند گلکسی اسپرت با حاشیه‌ی صیقلی منتشر شد
تصاویر جدیدی از نسخه ی جدید ساعت هوشمند سامسونگ با نام احتمالی گلکسی اسپرت که اطلاعات تازه ای از آن را آشکار می کند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، همان طور که چند هفته ی قبل در زومیت شاهد بودیم، سامسونگ در حال کار روی ساعت هوشمندی با کدنام Pulse است. این ساعت هرچند جانشین مدل Gear Sport اما باتوجه به اقدام سامسونگ برای نقل مکان ساعت های هوشمندش به خانواده ی گلکسی، این ساعت احتمالاً گلکسی اسپرت Galaxy Sport نام خواهد گرفت. همچنین گفتنی است که سامسونگ این انتقال را اولین بار توسط ساعت گلکسی واچ انجام داده است.

اما با گذر از اطلاعات بالا، به تازگی اخبار جدیدی منتشر شده که جزییات فنی تازه ای از گلکسی اسپرت را به همراه رندرهایی از آن که برمبنای اطلاعات به دست آمده از سامسونگ تهیه شده اند نمایان می کند.

مقاله های مرتبط:

  • بررسی گیر اسپرت سامسونگ
  • راهنمای خرید ساعت هوشمند و دستبند سلامتی

در بخش فنی، این ساعت از سیستم عامل Tizen استفاده می کند و از چهار گیگابایت رم بهره می برد. همچنین همان طور که گفته شد، ازآن جاکه گلکسی اسپرت عملاً جانشینی برای Gear Sport به شمار می رود، امکانات مربوط به سلامتی نیز از قابلیت های اصلی آن است.

اما در بخش طراحی، سامسونگ همان طراحی آشنا را البته با یک تغییر بزرگ به کار برده است. دیگر خبری از دایره ی چرخنده و دندانه دار دور صفحه ی نمایش نیست و این بار، همان پوشش صفحه ی نمایش تا کناره ی ساعت کشیده شده است تا با نزدیک شدن آن به سبک طراحی گوشی های این غول کره ای، شاهد طراحی مینیمال و چشمگیری در این محصول باشیم.

البته این سؤال که چه چیزی جای آن حلقه ی کنترل کننده را خواهدگرفت، تا به این لحظه بی پاسخ مانده است و احتمالاً برای فهمیدن آن چاره ای جز صبر تا زمان معرفی این ساعت نباشد!

گلکسی اسپرت / galaxy sport

گلکسی اسپرت / galaxy sport

گلکسی اسپرت / galaxy sport

گلکسی اسپرت / galaxy sport

شایان ذکر است که گلکسی اسپرت ضمن بهره گیری از دستیار صوتی بیکس بی سامسونگ به همراه Bixby Reminder، احتمالاً از نمایشگر ۱.۲ اینچی استفاده خواهد کرد و در رنگ های سیاه، سبز، نقره ای و طلایی صورتی عرضه خواهدشد. همچنین هرچند خبر دقیقی از زمان معرفی این محصول در دست نیست، اما احتمال می رود که این معرفی با رونمایی از پرچم دار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 10 همراه باشد.

سامسونگ به‌صورت تصادفی طراحی پنل جلویی گلکسی اس 10 را افشا کرد
گلکسی S10 E سامسونگ بدون حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر معرفی می‌شود
سامسونگ دعوتنامه مراسم رونمایی از گلکسی اس 10 در روز اول اسفند را ارسال کرد
سامسونگ عرضه گوشی تاشدنی را در نیمه اول ۲۰۱۹ تایید کرد
رونمایی Mobvoi از ساعت های هوشمند TicWatch E2 و TicWatch S2

افزودن نظر