کیا سیمفونی؛ رندر جذاب از اولین ابرخودروی کیا

کیا سیمفونی؛ رندر جذاب از اولین ابرخودروی کیا
یک طراح مستقل، رندر جذابی از هایپرکار احتمالی کیا با نام سیمفونی طراحی کرده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، خودروسازان کره ای در چند سال اخیر با عرضه ی محصولات متنوع همراه قیمت های رقابتی، در بازار جهانی شناخته شده اند. برای مثال کیا موتورز با ساخت مدل استینگر (Stinger) تا حدودی هم موفق ظاهر شده است.

Kia Symphony / کیا

اصلاً بعید نیست که در چند سال آینده، کیا با اولین ابرخودرو یا مدلی با طراحی مسابقه ای در کلاس سوپراسپرت ها، اعلام حضور کند. کافی است به سرعت پیشرفت صنعت خودروسازی و برندهای مختلف نگاه کنید. امروزه خودروسازان برخلاف تصور عموم در کلاس های مختلف محصولات خاص خود را تولید می کنند و تقریباً بدون هیچ هراسی دست به آزمایش های تماشایی می زنند. حاصل تمام این اعمال، پیشرفت سریع تر و گزینه های بیشتر برای انتخاب متقاضیان است.

Kia Symphony / کیا

مقاله ی مرتبط:

  • سدان کیا K900 مدل 2019 رونمایی شد

با تمام این تفاسیر، تصور ساخت مدلی مانند این رندر مفهومی توسط کیا چندان هم دور از واقعیت نیست. مقامات کیا موتورز تا به امروز با تولید مدل هایی چون سید (Ceed) محصول اواسط دهه ۲۰۰۰ و اخیراً سدان بزرگ و لوکس K900 توانایی این برند را نشان داده اند. کیا امروز با مدل فوق العاده ی استینگر GT کاملاً به میدان رقابت جدیدی وارد شده است؛ بنابراین ادامه دادن این راه منطقی خواهد بود. البته رندر مدل مفهومی کیا سیمفونی اصلاً مشابه طرح های کانسپت قبلی این شرکت نیست؛ چرا که طراح آن اصلاً در مجموعه ی کیا موتورز مشغول به کار نیست.

Kia Symphony / کیا

این رندر توسط رودریگو دیاگو دِ روزاس، با هدف پیش نمایشی از ابرخودروی مسابقه ای کیا طراحی شده است. اگر بیشتر دقت کنیم، در نمای نیمرخ کیا سیمفونی الگوبرداری از پروژه یک مرسدس بنز AMG مشخص است؛ اما در دیگر زوایا، سیمفونی منحصربه فرد به نظر می رسد. رندر کیا سیمفونی یک هایپرکار قدرتمند و آیرودینامیک را با دیفیوزر بزرگ عقب و درهای گالوینگ به نمایش می گذارد. شاید تیم طراحی کیا برای خلق اولین هایپرکار این خودروساز کره ای نیم نگاهی به رندر سیمفونی داشته باشد.

مهندسی بی‌نهایت؛ بوگاتی شیرون، محبوب‌ترین ابرخودروی جهان
مدل مفهومی از نسل بعد آلفارومئو 4C ساخته شد
فراخوان ۵۰۷ هزار دستگاه خودرو کیا موتورز در آمریکا
رندرهای تماشایی از مدل الکتریکی پورشه 911
شاسی بلند مفهومی هیوندای گرندمستر رونمایی شد

افزودن نظر