رنجرور ولار با تیونینگ منهارت رونمایی شد

تیونینگ منهارت مشخصات فنی رنجرور ولار SVAutobiography را ارتقا و این شاسی بلند لوکس را به رینگ های ۲۳ اینچی ساخت خود مجهز کرده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، شرکت لندرور اولین بار در سال ۲۰۱۸، شاسی بلند اندازه متوسط رنجرور ولار را عرضه کرد. پس از یک سال، مدلی پرفورمنس از این خودرو لوکس با کد SVAutobiography معرفی شد. رنجرور ولار SVAutobiography از پیشرانه ی پنج لیتری V8 سوپرشارژ با قدرت ۵۵۰ اسب بخار و گشتاور ۶۸۰ نیوتن متر بهره می برد و صفر تا صد کیلومتر بر ساعت این خودرو ۴/۳ ثانیه طول می کشد و سرعت نهایی اش ۲۷۴ کیلومتر برساعت است.

مقاله ی مرتبط:

    • رنجرور ولار SVAutobiography معرفی شد

این خودرو رنجرور با تیونینگ منهارت، ۵۰ اسب بخار قدرت و ۷۰ نیوتن متر گشتاور بیشتری تولید می کند. این موضوع به لطف برنامه ریزی مجدد ECU حاصل شده و به پرفورمنس خودرو افزوده است؛ هرچند منهارت زمان سرعت گیری محصول جدید را اعلام نکرده است.

رنجرور ولار اتوبیوگرافی تیونینگ منهارت

مقاله های مرتبط:

  • بی ام و M8 کامپتیشن با تیونینگ منهارت رونمایی شد
  • آئودی RS Q8 با تیونینگ من هارت رونمایی شد

این تیونر آلمانی تغییراتی را در سامانه ی اگزوز اعمال کرده است تا سمفونی موتور پنج لیتری سوپرشارژ به خوبی شنیده شود. به علاوه، رینگ های OEM قبلی با نمونه های ۲۳ اینچی منهارت با رنگ مشکی جایگزین شده است که ترکیب مناسبی با تریم مشکی بدنه ایجاد می کند. طرح های کناری نیز که یادآور خودروهای کلاسیک ۱۹۸۰ است، به جذابیت این محصول اضافه می کند.

منهارت تغییرات بیشتری برای محصول خود اعمال نکرده است. شاسی و ترمز های این مدل بدون تغییر باقی مانده و فضای شیک داخل خودرو نیز تغییر نکرده است؛ ولی منهارت به سفارش مشتری، می تواند این سه آیتم را ارتقا دهد.

افزودن نظر