تاریخ معرفی شیائومی می بند 5 اعلام شد

پس از انتشار شایعه های متعدد، شیائومی رسما اعلام کرد که به زودی می بند ۵ را رونمایی می کند؛ دست بندی سلامتی که قابلیت های بیشتری نسبت به نسل های قبل ارائه خواهد داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، شیائومی ساعاتی پیش درواقع می بند ۵ خواهد توانست در نقش دکمه ی شاتر دوربین گوشی ظاهر شود. همچنین طبق ادعای رسانه ها، شیائومی می بند ۵ دارای حسگری خاص برای تخمین سطح اشباع اکسیژن خون خواهد بود، از دستیار صوتی الکسای آمازون پشتیبانی خواهد کرد و به NFC هم مجهز خواهد شد. گفته می شود نسخه ی جهانی می بند ۵ هم از NFC پشتیبانی می کند.

شیائومی صفحه نمایش می بند ۵ را اندکی بزرگ تر از قبل کرده و اندازه ی آن را ۰/۹۵ اینچ به ۱/۲ اینچ ارتقا داده است. به علاوه در اطراف صفحه نمایش می بند ۵ حاشیه های کمتری به چشم می خورند. احتمال می دهیم کاهش حاشیه ها بدین منظور صورت گرفته باشد که شیائومی بتواند صفحه نمایش بزرگ تر می بند ۵ را در همان فرم فاکتور مدل های پیشین جای دهد.

مدتی پیش شاهد فاش شدن تصاویر می بند ۵ در دنیای واقعی بودیم. در این تصاویر دیدیم که می بند ۵ قرار است شارژری جدید داشته باشد. گرچه اطلاعات رسمی در این زمینه منتشر نشده اند، اما گفته می شود می بند ۵ برچسب قیمت ۲۰۰ یوآن (معادل تقریبا ۲۸ دلار) را یدک می کشد.

مقاله های مرتبط

  • تصاویر واقعی شیائومی می بند 5 منتشر شد
  • شیائومی می بند 5 با نمایشگر ۱.۲ اینچ و NFC عرضه می شود
  • مشخصات فنی و تاریخ عرضه دستبند سلامتی شیائومی Mi Band 5 فاش شد

درکنار این ها گفته می شود شیائومی می بند ۵ دارای پنج حالت جدید به منظور رهگیری فعالیت های ورزشی کاربر است که شامل یوگا، دستگاه الپتیکال، دستگاه روئینگ، دوچرخه ی ثابت و طناب بازی هستند. خبرگزاری ها به نقل از منابعی آگاه می گویند می بند ۵ نسبت به نسل گذشته عمر باتری بهتری ارائه می دهد.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی در این زمینه دارید؟

افزودن نظر