بی ام و M760Li با تیونینگ اتوداینامیکس معرفی شد

شرکت تیونینگ خودرو لهستانی Auto-Dynamics از کیت بدنه سفارشی برای بی ام و M760Li xDrive رونمایی کرده است که شامل رنگ مشکی مات و رینگ های طلایی ۲۲ اینچی با سیستم تعلیق بادی بهبودیافته می شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، خودرویی اما به نظر نمی رسد که چنین تغییراتی برای بی ام و M760Li xDrive مدرن، بهترین روش تیونینگ خودرو باشد؛ هرچند که سلیقه ها متفاوت است و به هر حال برخی افراد چنین طرح هایی را ترجیح می دهند.

BMW M760Li / بی ام و سری 7

مقاله های مرتبط:

  • بی ام و M5 با تیونینگ جی پاور و ۸۰۰ اسب بخار قدرت معرفی شد
  • بی ام و سری 8 با تیونینگ Dahler معرفی شد

خودرو سدان آلمانی که در تصاویر مشاهده می کنید و نسخه ی محدود بی ام و M4 GTS را به ما یادآوری می کند، محصول شرکت لهستانی اتوداینامیکس (Auto-Dynamics) است. این خودرو به رنگ مشکلی مات Magnus Pro رنگ آمیزی شده و از رینگ های ۲۲ اینچی با پهنای ۹ اینچ در جلو و رینگ های ۲۲ اینچی با پهنای ۱۰/۵ اینچ ساخت شرکت فوسن در عقب بهره می برد. از تایرهای ۲۵۵/۳۰ و ۲۹۵/۲۵ میشلن Pilot Sport 4S به ترتیب در جلو و عقب این خودرو بی ام و استفاده می شود.

اگر با دقت به سپر جلو نگاه کنید، متوجه لبه ی جدید آن خواهید شد. این بخشی از کیت بدنه یادشده در بالا است که شامل رکاب های جدید، دیفیوزر عقب با طراحی سه باله ای و دو اسپویلر، یکی روی سقف و دیگری روی صندوق عقب می شود. آخرین نکته ی جالب در تیونینگ خودرو بی ام و، سیستم تعلیق بادی اصلاح شده است که به بالاترین نسخه ی بی ام و سری ۷ امکان می دهد تا در هنگام حرکت فاصله ی کمتری با سطح جاده داشته باشد.

BMW M760Li / بی ام و سری 7

سدان پرچم دار بی ام و هنوز هم از پیشرانه ۶/۶ لیتری خورجینی ۱۲ سیلندر توئین پاور با ۵۷۷ اسب بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتن متر گشتاور در محدوده بین ۱،۵۵۰ تا ۵،۰۰۰ دوربردقیقه بهره می برد. پیشرانه و سیستم تمام چرخ محرک xDrive هنوز هم بدون تغییر باقی مانده اند و نمی توان درباره ی تأثیر این تغییرات بر عملکرد خودرو اظهارنظر کرد؛ اما بد نیست بدانید که مدل استاندارد بی ام و M760Li xDrive قادر است تنها در ۳/۸ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت دست یابد و بیشینه سرعت آن نیز به ۳۰۵ کیلومتربرساعت می رسد.

افزودن نظر