انتشار اولین عکس گرفته‌شده با دوربین Surface Duo

مدیر ارشد مایکروسافت اولین عکس ثبت شده با Surface Duo را منتشر کرد. این گوشی هوشمند تاشو تا پایان سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، دوربین گوشی Surface Duo از روز اول معرفی این محصول، در کانون توجه قرار گرفته و بسیاری از افراد حوزه ی تکنولوژی را گیج کرده است؛ زیرا طبق اطلاعات منتشرشده ی قبلی این دستگاه، تنها یک حسگر داخلی برای عکاسی دارد. سرفیس دوئو، گوشی هوشمند تاشو مایکروسافت، اولین بار سال گذشته و در رویداد سرفیس مایکروسافت معرفی شد. این گجت چشم انداز ردموندی ها از گوشی های هوشمند آینده با نمایشگر دوگانه ی تاشو است.

مقاله ی مرتبط:

  • سرفیس دوئو با دوربین پنل پشتی در کلاس جهانی به بازار عرضه می شود

پانوس پانای، مدیر ارشد مایکروسافت، امروز اولین عکس ثبت شده با Surface Duo را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. اگر ویدئو معرفی سرفیس Duo را به خاطر داشته باشید، این دستگاه دوربینی در قاب خارجی خود نداشت؛ بنابراین، با اطمینان می توان گفت عکس گرفته شده با دوربین سلفی ثبت شده است.

سرفیس دوئو / Surface Duo

پانای در توضیح عکس نوشته است عکس را پسرش، کاستاس، از او گرفته است؛ البته اینستاگرام عکس ها را تا حد زیادی فشرده می کند و احتمالا ازآنجاکه عکس در خانه ثبت شده، نوردهی خیلی مناسب و اصولی نبوده است.

سرفیس دوئو / Surface Duo

باتوجه به شرایط موجود عکاسی، خیلی نمی توان درباره ی کیفیت عکس وارد جزئیات شد؛ اما عکس به اشتراک گذاشته شده به هیچ عنوان بی کیفیت به نظر نمی رسد و دامنه ی دینامیک نسبتا مطلوب و رنگ های مناسبی از خود ارائه می دهد. با این حال، باید منتظر ماند تا در آینده با نمونه های بهتری دوربین این دستگاه هوشمند را ارزیابی کنیم که به ادعای مایکروسافت دوربینی فوق العاده است. البته باید یادآور شد اساس طراحی این گجت برمبنای عکاسی نبوده و بیشتر کارایی های دیگر مدنظر طراحان بوده است.

سرفیس دوئو / Surface Duo

مقاله های مرتبط:

  • مایکروسافت سرفیس دوئو حین کار در ویدئویی دیده شد

  • چرا مایکروسافت از اندروید در سرفیس دوئو استفاده کرده است؟

مایکروسافت همچنان قصد دارد گوشی هوشمند سرفیس دوئو را در ماه های پایانی سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه کند و احتمال ارائه ی این محصول با سخت افزار سال ۲۰۱۹ و زودتر از موعد مقرر به شدت تکذیب شده است.

گوشی Surface Duo محصولی با نمایشگر دوگانه است که هرکدام از نمایشگرها ۵/۶ اینچی است و از Surface Pen پشتیبانی خواهد کرد. سیستم عامل دستگاه نسخه ی دارای پوسته ی مایکروسافت از اندروید خواهد بود. باوجوداین، هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی سخت افزار دستگاه به بیرون درز نکرده است.

افزودن نظر