جیلی کلید خودرو را با پهپاد به مشتری تحویل می‌دهد

شرکت جیلی چین برای رعایت فاصله اجتماعی جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا تصمیم گرفته کلید خودروها را با پهپاد به مشتریان تحویل دهد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، مشتریان خودرو در چین کلید خودروهایشان را با استفاده از پهپاد و بدون تماس با افراد دیگر دریافت می کنند. جیلی یکی از پیشروترین شرکت های خودروسازی در چین است و نقش مهمی را در پیشرفت بازار داخلی این شرکت بازی می کند. پس از شیوع گسترده ویروس کرونا جیلی نه تنها تمهیداتی را برای محافظت از کارمندان خود به کار گرفت بلکه برای محافظت از مشتریان خود در برابر بیماری کووید ۱۹ نیز دست به ابتکار جالبی زد.

درحالی که برخی از اقدامات جیلی مانند ضد عفونی کردن خودروها و تهیه لباس مخصوص برای کارکنان کاملا استاندارد هستند؛ اما روش این شرکت برای تحویل خودروها به مشتریان متفاوت و جدید است. جیلی برای این کار به پهپادها متوسل شده است.

مقاله های مرتبط:

  • جیلی FY11 معرفی شد؛ اولین شاسی بلند چینی با پلتفرم مشترک ولوو
  • جیلی؛ مالک جدید شرکت خودروهای پرنده ترافیجیا

در سیستم تحویل خودروی جدید جیلی امکان تحویل خودرو به مشتریان در منزل یا محل کار وجود دارد. در این سیستم یک پهپاد کلید خودرو را در محل مورد نظر به مشتری تحویل می دهد. این پهپاد تا منزل مشتری و حتی بالکن خانه رفته و کلید را در اختیار مشتری قرار می دهد.

این پهپادها کلید خودرو را در یک کیف کوچک به مشتری می رسانند و به این ترتیب هیچ تماس بین انسانی پیش نمی آید. جیلی اعلام کرده که تنها در ماه فوریه موفق به فروش ۱۰ هزار دستگاه خودرو به صورت آنلاین شده است. این خودروهای فروخته شده به صورت آنلاین سپس به نمایندگی ها ارسال می شوند تا اقدامات لازم برای تحویل آن ها به مشتریان در منزل پیگیری شود.

افزودن نظر