سامسونگ ویدئوهای کوتاهی را برای استفاده بهتر از ویژگی‌های گوشی گلکسی Z Flip منتشر کرد

سامسونگ سه ویدئوی کوتاه را برای آموزش استفاده از ویژگی هایی چون Flex Mode در گوشی تاشدنی گلکسی Z Flip منتشر کرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، درحال حاضر محبوب ترین گوشی هوشمند تاشدنی در جهان است. این محصول نه تنها به صورت گسترده ای دردسترس مشتریان است و قیمت پایین تری درقیاس با گلکسی فولد دارد، بلکه ویژگی های منحصربه فردی را در خود جای داده است تا تجربیات بهتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد. همچنین، سامسونگ برای حصول اطمینان از اینکه کاربران از تمامی مزایای گوشی هوشمند یادشده برخوردار هستند، سه ویدئوکلیپ آموزشی کوتاه را دراختیار آن ها قرار داده است.

مقاله های مرتبط:

  • سامسونگ میزان تولید گلکسی Z فلیپ را افزایش داد
  • جعبه گشایی گلکسی زد فلیپ سامسونگ

اولین ویدئو، نحوه ی استفاده ی مؤثر از حالت ویدئویی Night Hyperlapse را به کاربران آموزش می دهد. این ویژگی در گلکسی S20 Ultra 5G نیز یافت می شود؛ ولی تنها با استفاده از سه پایه، کارایی تاثیرگذاری خواهد داشت. البته طراحی گلکسی Z Flip سامسونگ به خودیِ خود به گونه ای است که می تواند به عنوان سه پایه مورد استفاده قرار گیرد.

ویدئوی مربوط به قابلیت Flex Mode نیز نحوه ی استفاده ی کاربران از این ویژگی را بدون اینکه از دستانشان استفاده کنند، به تصویر می کشد.

آخرین ویدئوکلیپ، تماما درباره ی صفحه نمایش کوچک دوم تعبیه شده روی گوشی است. نمایشگر یادشده، ربطی به فرم فاکتور گلکسی Z Flip ندارد؛ ولی هنگام بسته بودن نمایشگر اصلی، بسیار مفید خواهد بود. کاربران این محصول با دوبار ضربه روی نمایشگر دوم، اعلانات را تماشا، پخش کننده ی موسیقی را کنترل یا تنها تماس های ورودی را رد می کنند. این بخش از طراحی گوشی، مطمئنا نیاز به بازکردن نمایشگر اصلی برای وظایف ساده را از بین خواهد برد.

افزودن نظر