آپدیت جدیدی برای دوربین‌های سری گلکسی اس 20 منتشر شد

آپدیت جدیدی برای بهبود عملکرد دوربین اصلی سری گلکسی اس 20 برای هر دو نسخه ی مجهز به تراشه ی اکسینوس ۹۹۰ و اسنپدراگون ۸۶۵ دردسترس قرار گرفت.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، هفته گذشته، سامسونگ اخباری به گوش می رسد که غول کره ای برای مدل های مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ نیز به روزرسانی جدیدی منتشر کرده است. به روزرسانی برای مدل های مجهز به تراشه اکسینوس ۹۹۰ فقط در برخی نقاط دنیا دردسترس قرار گرفت؛ اما سامسونگ در حال انتشار این آپدیت برای مناطق بیشتری است.

مقاله های مرتبط:

  • بررسی گلکسی S20 اولترا سامسونگ
  • بررسی ویدیویی گلکسی S20 اولترا سامسونگ

اگر به روزرسانی جدید را نصب کنید، نسخه ی اپلیکیشن دوربین به ۱۰.۰.۰۱.۹۸ ارتقا می یابد. سامسونگ با انتشار این به روزرسانی می خواهد مشکلات فوکوس خودکار و تنظیم رنگ پوست در گلکسی اس ۲۰ اولترا و ایرادات جزئی در گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس را برطرف کند تا دارندگان پرچم داران جدید سامسونگ بتوانند کاربری بهتری تجربه کنند.

متأسفانه اطلاعات محدودی از جزئیات به روزرسانی جدید منتشر شده است و نمی دانیم قابلیت جدیدی به گوشی های هوشمند سری گلکسی اس ۲۰ اضافه می شود یا خیر؛ اما در فهرست تغییرات می توان به برخورداری از وصله ی امنیتی ۱ مارس ۲۰۲۰ اشاره کرد.

در حال حاضر، انتشار به روزرسانی جدید برای بازار آلمان و ایالات متحده ی آمریکا تأیید شده است. شماره سریال این به روزرسانی G98xxXXUxATCH است و xx مدل دستگاه را مشخص می کند. حجم به روزرسانی جدید بین ۳۶۶ تا ۴۱۵ مگابایت خواهد بود و درکنار بهبود عملکرد دوربین، به پایداری بیشتر و رفع باگ های گوشی هوشمند کمک می کند.

به روزرسانی جدید پرچم داران سری اس ۲۰ سامسونگ به صورت OTA برای مناطق مختلف دنیا عرضه شده است و اگر هنوز آن را دریافت نکرده اید، به صورت دستی می توانید از بخش تنظیمات به قسمت به روزرسانی بروید و آن را نصب کنید.

افزودن نظر