اولین مدل تولیدی شورولت کوروت C8 به‌قیمت ۳ میلیون دلار فروخته شد

اولین مدل تولیدی شورولت کوروت C8 به قیمت ۳ میلیون دلار در حراجی فروخته شد و قرار است در گاراژ یک کلکسیونر مشهور قرار بگیرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، حراج اولین نمونه ی تولید شده از خودروهای سوپراسپرت این روزها به کاری متداول تبدیل شده است. شورولت کوروت C8 نیز از این قاعده مستثنی نیست و حال اولین مدل این خودرو که در سال ۲۰۲۰ تولید شده در حراجی برت-جکسون به قیمت ۳ میلیون دلار به فروش رفت.

جنرال موتورز این خودرو را به بنیاد کودکان دیترویت اهدا کرده بود و قرار شد تا تمام مبلغ به دست آمده از فروش اولین کوروت C8 به این بنیاد اختصاص پیدا کند. قیمت پایه ی تعیین شده برای اولین کوروت C8 معادل ۲۰۰ هزار دلار بود اما با شروع حراجی، رقم به سرعت به ۲۵۰ هزار دلار، ۵۰۰ هزار دلار، ۷۵۰ هزار دلار و سپس ۱ میلیون دلار افزایش یافت.

Chevrolet Corvette c8

پس از زمانی کوتاه، قیمت پیشنهادی برای نسل جدید کوروت به ۱.۲ میلیون دلار، ۱.۵ میلیون دلار، ۱.۷ میلیون دلار و ۲ میلیون دلار رسید. با این وجود پیشنهادات برای خرید این C8 تمام نشده بود و در نهایت خودرو به قیمت ۳ میلیون دلار به ریک هندریک فروخته شد که مالک یک تیم نسکار و کلکسیونر است.

هندریک البته فعلا نمی تواند این شورولت کوروت را به خانه ببرد چون تولید انبوه کوروت چند هفته ی دیگر شروع می شود و در آن زمان اولین کوروت تولید خواهد شد. اولین شورولت کوروت C8 سیاه رنگ و به تمام تجهیزات سفارشی مجهز است.

افزودن نظر