اتحادیه وای فای گلکسی M11،M31 و A11 سامسونگ را تأیید کرد

به تازگی سه گوشی میان رده ی جدید از سامسونگ با نام های گلکسی M11 و گلکسی M31 و گلکسی A11، گواهینامه ی اتحادیه ی وای فای را دریافت کرده اند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، سامسونگ سال گذشته در بازار گوشی های میان رده موفقیت های بزرگی کسب کرد. امسال قرار است سامسونگ گوشی های بیشتری در این بخش ارائه دهد و گواهینامه های جدیدی از اتحادیه ی وای فای، جزئیات بیشتری درباره ی گوشی های آتی گلکسی M11 و M31 و A11 به ما می دهد.

مقاله های مرتبط:

  • سامسونگ گلکسی A31 ،A11 و A41 با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی عرضه می شوند
  • ترکیب رنگی گوشی های سامسونگ گلکسی M11، M21 و M31 فاش شد

فهرست منتشرشده نشان می دهد گوشی های جدید بت اندروید ١٠ معرفی می شوند. گلکسی M11 با شماره مدل SM-M115F/DS و گلکسی A11 با شماره مدل SM-A115F/DS از باند تکی ٢/۴ گیگاهرتزی وای فای و گلکسی M31 با شماره مدل SM-M315F/DS از باندهای دوگانه پشتیبانی می کنند. طبق اطلاعات جدید، گلکسی M11 قرار است با رنگ های آبی سیاه و بنفش عرضه شود.

گواهینامه وای فای گلکسی m31

گواهینامه وای فای گلکسی a11

گواهینامه وای فای گلکسی m11

گلکسی M31 (تصویر راست) و گلکسی A11 (تصویر وسط) و گلکسی M11 (تصویر چپ)

پیش ازاین، گلکسی M31 با تراشه ی اگزینوس ٩۶١١ و ۶ گیگابایت رم در گیک بنچ مشاهده شده بود؛ اما گزارش های تازه نشان می دهد می توانیم تراشه ی اسنپدراگون ۶۶۵ را به جای اگزینوس در این گوشی ببینیم. انتظار می رود بخش دوربین با حسگر اصلی ۴۸ مگاپیکسلی درکنار دوربین ۱۲ مگاپیکسلی واید و ماژول ۵ مگاپیکسلی تشخیص عمق همراه باشد. گلکسی A11 نیز احتمالا با ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی پایه همراه است و این تنها نکته ای است که تاکنون از گوشی مذکور می دانیم.

قیمت به روز و مشخصات فنی و هر اطلاعات موردنیاز دیگر برای خرید ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی سامسونگ را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های سری S ،J ،M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات دردسترس شما خواهد بود.

مشاهده لیست گوشی های سامسونگ

افزودن نظر