هواوی فهرست گوشی های دریافت کننده EMUI 10 را اعلام کرد

هواوی به تازگی فهرستی از گوشی های گلوبال خود که رابط کاربری EMUI 10 بر پایه ی اندروید ١٠ را دریافت می کنند، منتشر کرده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، هنگامی که هواوی EMUI 10 را معرفی کرد، وعده داد که طبق قرارداد با گوگل، تمامی گوشی های جهانی (گلوبال) شرکت که در آن زمان در بازار موجود بودند، این رابط کاربری را دریافت می کنند. این شرکت چینی به تازگی اطلاعیه ای مطبوعاتی منتشر کرده که فهرست کاملی از دستگاه های بازار جهانی شرکت که واجد شرایط دریافت EMUI 10 برپایه ی اندروید ۱۰ هستند را تأیید می کند.

مقاله های مرتبط:

  • رابط کاربری EMUI 10 ماه جاری برای هواوی پی 30 و خانواده ی میت 20 منتشر خواهد شد
  • عرضه نسخه پایدار EMUI 10 برپایه اندروید 10 برای پی 30 و پی 30 پرو هواوی

از ماه جاری میلادی، سری پرچم داران میت ٢٠ و پی ٣٠ دریافت به روزرسانی OTA را آغاز می کنند و دیگر دستگاه ها در ماه های بعدی اندروید ١٠ را دریافت می کنند. فهرست کامل این گوشی ها بدین شرح است:

گوشی های جهانی دریافت کننده EMUI 10
هواوی پی ٣٠ پرو
هواوی پی ٣٠
هواوی میت ٢٠ پرو
هواوی میت ٢٠ ایکس
هواوی نوا 5T
هواوی میت ٢٠ آر اس پورشه دیزاین
هواوی میت ٢٠ ایکس 5G
هواوی پی ٣٠ لایت
هواوی نوا 4e
هواوی پی ٢٠
هواوی پی ٢٠ پرو
هواوی میت ١٠
هواوی میت ١٠ پرو
هواوی میت ١٠ پورشه دیزاین
هواوی میت آر اس پورشه دیزاین
هواوی میت ٢٠ لایت

هواوی پی اسمارت ٢٠١٩

(در ژاپن با نام هواوی نوا لایت ٣ فروخته شده است)

هواوی پی اسمارت پلاس ۲۰۱۹
هواوی پی اسمارت پرو ۲۰۱۹
هواوی پی اسمارت Z
هواوی نوا ۴

فهرست فوق شامل تمام گوشی های خریداری شده در بازارهای غیر چین است. دستگاه هایی که در چین عرضه شده اند یا با نرم افزار چینی فروخته شده اند (دارای خدمات گوگل سرویس نیستند)، برنامه های متفاوتی را دریافت می کنند و احتمالاً زودتر به روزرسانی می شوند.

پوسته ی EMUI 10 رابط کاربری جدیدی دارد؛ نرم افزارها دوباره طراحی شده اند و حالت تاریک (dark mode) در کل سیستم قابل اجرا است. همچنین انیمیشن ها طبیعی تر ، عملکرد و امنیت بهتر شده و جدیدترین نسخه ی تقویت کننده ی نرم افزاری GPU Turbo نیز به آن اضافه شده است. قابلیت چندصفحه ای (multi-screen) نیز به رابط جدید اضافه شده است تا به گوشی های هواوی امکان برقراری ارتباط بین رایانه های شخصی و دیگر گوشی ها را بدهد.

قیمت به روز و مشخصات فنی و هر اطلاعات موردنیاز دیگر برای خرید ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی هواوی را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های هواوی و برند آنر درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد بود.

مشاهده لیست گوشی های هواوی

افزودن نظر