بازسازی و تیونینگ دوج چارجر مدل ۱۹۶۷ با پیشرانه ۸/۶ لیتری

دوج چارجر بازسازی و تیونینگ شده با موتور V8 Hemi در حراجی میکام فروخته خواهد شد. این خودرو قدرتی برابر با ۶۵۱ اسب بخار خواهد داشت.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، ۱۱ مارس ۲۰۲۰ نسخه ی بازسازی و تیونینگ شده خودرو دوج چارجر مدل ۱۹۶۷ در حراجی میکام (Mecum) فروخته خواهد شد. این خودرو به پیشرانه ی V8 از نوع HEMI 528 مجهز است که ۶۵۱ اسب بخار قدرت و ۸۳۸ نیوتن متر گشتاور دارد.

هنوز هیچ اطلاعاتی درباره ی قیمت دوج چارجر مدل ۱۹۶۷ منتشر نشده است؛ اما می دانیم نسل اول دوج چارجر با موتور V8 و شرایطی مشابه این خودرو معمولا بیش از ۱۰۰ هزار دلار در بازار قیمت دارد. اکثر نمونه های موجود در بازار پیشرانه های کوچک تر دارند؛ در حالی که این مدل خاص از موتور ۸/۶ لیتری استفاده می کند.

Restomod: 1967 Dodge Charger

گارکاخ جانسون (Johnson's Hot Rod Shop) این خودرو را بازسازی و تیونینگ کرده است. در بخش فنی، شاهد قطعاتی ازاین دست هستیم: جعبه دنده ی خودکار 4L80E ساخت Bowler، تعلیق عقب مگنوم چهار اتصالی، فنرهای RideTech، دیسک های ترمز ۱۴ اینچی وایپر، رینگ های ۱۸ اینچی در جلو و ۱۹ اینچی در عقب، سرسیلندر آلومینیومی، ورودی هوای Cross Ram، کاربراتور دوگانه ی Edelbrock و منبع اگزوز Magnaflow.

Restomod: 1967 Dodge Charger

در بخش خارجی خودرو، سپرهای جلو و عقب ضخامتی کمتر دارند و براق هستند. سپر جلو به گونه ای تغییر یافته تا هوای کافی را برای خنک کردن جعبه دنده و سیستم فرمان فراهم کند. سپر عقب نیز حفره هایی افقی دارد که خروجی های اگزوز دوگانه ی خودرو درون آن ها جای گرفته اند.

Restomod: 1967 Dodge Charger

در کابین نیز، امکاناتی مانند صندلی هایی با چرم مشکی و غربیلک فرمان سفارشی و دریچه های تهویه با ظاهری سنتی تر به چشم می خورند.

افزودن نظر