بنر تبلیغاتی شیائومی Mi 10 منتشر شد

زمان رونمایی رسمی و تصاویر شیائومی Mi 10 در بنر تبلیغاتی جدیداین گوشی افشا شد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، سرانجام بنر تبلیغاتی پرچم دار آینده شیائومی Mi 10 منتشر شد تا علاقه مندان تاریخ رسمی معرفی را نیز در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

هفته گذشته تصاویری از گوشی هوشمند Mi 10 منتشر شده بود که نشان می داد این گوشی مجهز به دوربین چهارگانه و صفحه نمایش بدون بریدگی و حفره است. تصاویر تازه نشان می دهد که ظاهرا گمانه زنی های پیشین چندان دور از واقعیت نبوده است. در بنر منتشر شده عکسی از پنل پشتی این گوشی قرار دارد که به وضوح وجود دوربین چهارگانه را تأیید می کند. گفته می شود، طراحی این چهار دوربین از گوشی Mi Mix Alpha الهام گرفته شده است.

Xiaomi Mi 10

درباره ی طراحی صفحه نمایش و پنل جلویی گوشی نمی توان نظری دارد چرا که روی بنر تبلیغاتی تنها پنل پشتی گوشی به نمایش درآمده و نمی توان درباره ی پنل جلویی گوشی گمانه زنی کرد.

در این بنر تبلیغاتی ذکر شده که شیائومی Mi 10 به پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ مجهز بوده و دست کم نسخه ی پرو از این گوشی از اینترنت نسل پنجم همراه 5G پشتیبانی خواهد کرد.

شیائومی قصد دارد پرچم دار خود را هم زمان با معرفی گلکسی S20 و گلکسی فولد ۲ سامسونگ در تاریخ ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن ماه) معرفی کند. انتخاب چنین روزی به عنوان تاریخ معرفی پرچم دار شیائومی رقابت این شرکت با سامسونگ را بیش ازپیش به نمایش می گذارد.

افزودن نظر