مقایسه اندازه گوشی های سری گلکسی S20 با دیگر پرچمداران

یکی از کاربران سایت XDA Developers اندازه ی سه گوشی سری گلکسی S20 را با دیگر پرچم داران بازار مقایسه کرده است.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، انتظار می رود سامسونگ ماه آینده سه گوشی جدید سری S، یعنی گلکسی اس ٢٠، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا را معرفی کند. شخصی از XDA Developers فایل های سه بعدی گوشی ها را از سازندگان قاب گوشی گرفته و برای مقایسه ی اندازه ی آن ها با پرچم داران فعلی، آن ها را به صورت سه بعدی پرینت کرده است.

مقاله های مرتبط:

  • مشخصات کامل گلکسی S20 و S20 پلاس و S20 اولترا فاش شد
  • عکس های فاش شده جدید تأیید می کند پرچم دار آینده سامسونگ گلکسی S20 خواهد بود

تصور کلی این است که گوشی های گلکسی اس ۲۰ کمی باریک تر هستند و انحنای لبه های صفحه نمایش متوسط است؛ درحالی که پنل پشت انحنای گلکسی نوت ١٠ را حفظ و امکان استفاده ی بهتر و راحت تر را فراهم می کند.

هنگام مقایسه ی گلکسی اس ۲۰ با گلکسی اس ۱۰، با وجود کمی بلندتربودن دستگاه، باتوجه به نسبت صفحه ی ۲۰ به ٩ گلکسی اس ٢٠ که قطر پنل را افزایش می دهد، دردست گرفتن آن راحت تر است. وقتی گلکسی اس ٢٠ پلاس و گلکسی اس ۱۰ پلاس کنار یکدیگر قرار می گیرند، باز همان حالت به چشم می خورد. فرم کمی متفاوت تر، اما در دست گرفتن دستگاه راحت تر است. نکته ای که نویسنده به آن اشاره نکرده ، دکمه ی بیکسبی است. همچنین، دکمه ی صدا پایین دکمه ی پاور قرار دارد و تمام این دکمه ها در بخش راست دستگاه جای گرفته اند.

گلکسی اس 20 پلاس و وان پلاس 7 پرو

مقایسه ی اندازه ی گلکسی اس ۲۰ اولترا و وان پلاس ۷ پرو

گلکسی اس ۲۰ اولترا جذاب ترین دستگاه بین سه گوشی مذکور است. این گوشی احتمالا بزرگ تر از گلکسی نوت ۱۰ و حتی بزرگ تر از وان پلاس ۷ پرو خواهد بود. دستگاهی که حتی درمقایسه با استانداردهای فعلی نیز عظیم الجثه به نظر می رسد.

قیمت به روز و مشخصات فنی و هر اطلاعات موردنیاز دیگر برای خرید ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی سامسونگ را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های سری S ،J ،M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات دردسترس شما خواهد بود.

مشاهده لیست گوشی های سامسونگ

افزودن نظر