کنسول ویرایش عکس و ویدئو Loupedeck Creative Tool معرفی شد

Creative Tool کنسول جدید Loupedeck برای ویرایش عکس و ویدئو است که برای افراد حرفه ای محصولی بسیار کاربردی خواهد بود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، لوپ دک (Loupedeck) که پیش تر سابقه ی عرضه ی کنسول هایی ویژه برای ویرایش عکس و ویدئو را دارد، کاربر می تواند به لطف Creative Tool ازطریق مجموعه ای از دکمه های شخصی سازی شدنی اپلیکیشن هایی مثل فتوشاپ را کنترل کند. مدل اولیه ی کنسول لوپ دک به صورت انحصاری فقط با اپلیکیشن لایت روم کار می کرد؛ اما امکان کار با اپلیکیشن های متنوع تری ازطریق Creative Tool فراهم شده است.

Creative Tool تا حد زیادی به کنسول های پیشین لوپ دک شباهت دارد که با نام های Loupedeck و +Loupedeck عرضه شده بودند؛ اما دست کاربر برای شخصی سازی رابط کاربری Creative Tool تا حد زیادی بازتر است و این نکته ای مثبت به شمار می آید. مدل اولیه ی کنسول لوپ دک شامل مجموعه ای از دکمه های خاص با برچسبِ ازپیش تعیین شده بود و ازطریق این دکمه ها می شد کارهایی مثل تنظیم کنتراست و اکسپوژر را انجام داد. این کنسول همچنین از چندین دکمه ی بدون برچسب بهره می گرفت که کاربر می توانست آن ها را به دلخواه شخصی سازی کند. ناگفته نماند ابزار Creative Tool به نمایشگرهایی مینیاتوری مجهز شده است که به کمک آن ها می توانید به هر شکل دلخواه کلیدها را شخصی سازی کنید.

لوپ دک کریتیو تول / Loupedeck Creative Tool

در قسمت مرکزی کنسول جدید لوپ دک، صفحه ی لمسی بزرگ چرخانی قرار گرفته است که می توان از آن به دو منظور استفاده کرد: ۱. به عنوان صفحه ای لمسی برای کنترل موارد مختلف؛ ۲. به عنوان راهی برای کارهایی نظیر تنظیم رنگ تصاویر و موارد مشابه.

امکان کار با اپلیکیشن های متعددی ازطریق Creative Tool وجود دارد و این کنسول افزون بر ادوبی لایت روم کلاسیک (Adobe Lightroom Classic)، فتوشاپ (Photoshop)، پریمیر پرو (Premiere Pro) و فاینال کات پرو ایکس (Final Cut Pro X) از ایبلتون لایو (Ableton Live) و ادوبی ایلاستریتر (Adobe Illustrator) نیز پشتیبانی می کند. درضمن براساس اعلام رسمی لوپ دک، قرار است پیش از پایان سال ۲۰۱۹، امکان کار با اپلیکیشن اتودسک فیوژن ۳۶۰ (Autodesk Fusion 360) نیز ازطریق Creative Tool فراهم شود. لوپ دک همچنین قصد دارد در سال آینده، پشتیبانی از اپلیکیشن های بیشتری را نیز به کنسول خود اضافه کند. درضمن، توسعه دهندگانی که قصد دارند لوپ دک از اپلیکیشن آن ها پشتیبانی کند، می توانند با این شرکت تماس بگیرند.

لوپ دک کریتیو تول / Loupedeck Creative Tool

لوپ دک کنسول جدیدش را با قیمتی بیش از دوبرابر کنسول +Loupedeck عرضه می کند (۵۴۹ دلار آمریکا)؛ بنابراین، Creative Tool محصولی ارزان قیمت به شمار نمی آید. بااین حال، اگر جزو افرادی هستید که زمان زیادی را به استفاده از اپلیکیشن هایی نظیر فتوشاپ اختصاص می دهید، Creative Tool می تواند ابزاری بسیار کاربردی باشد و از حجم کاری شما بکاهد. کاربران متعددی در سراسر دنیا از ارائه ی روش هایی سخت افزاری برای راحت شدن کار با نرم افزار استقبال می کنند؛ از این رو، علاقه ی زیادی به محصولاتی نظیر Creative Tool دارند. کنسول ویرایش عکس و ویدئو Loupedeck Creative Tool امروز ۲۰ آبان به بازار عرضه می شود.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره ی کنسول ویرایش عکس و ویدئو Loupedeck Creative Tool دارید؟

افزودن نظر