ویدئوی کالبدشکافی پیکسل 4 از تعمیرپذیری سخت آن حکایت دارد

نخستین ویدئوی کالبدشکافی منتشرشده از پیکسل ۴ نشان می دهد که قطعات این گوشی هوشمند به راحتی دمونتاژ نمی شوند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، همان طور که انتظار می رفت اواخر مهرماه، گوشی های هوشمند پیکسل ۴ ایکس ال و پیکسل ۴ گوگل معرفی شدند. با عرضه ی گوشی های هوشمند جدید گوگل در بازارهای مختلف، امکان کالبدشکافی دستگاه نیز فراهم می شود.

ویدئویی از کالبدشکافی پیکسل ۴ توسط PBKreviews به اشتراک گذاشته شده که فرصت دیدن قطعات داخل دستگاه را برای نخستین بار دراختیار علاقه مندان قرار می دهد.

پیکسل 4 گوگل / google pixel 4

مقاله های مرتبط:

  • گوگل پیکسل بوک گو با پردازنده اینتل و سیستم عامل کروم معرفی شد
  • پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال در برابر نسل قبل

برای مشاهده ی داخل دستگاه لازم است که سینی سیم کارت دستگاه ابتدا خارج شده و سپس پنل پشتی دستگاه که با چسب محکم به گوشی هوشمند اتصال داده شده، باز شود. تعدادی پیچ T4 Torx دیده می شود که کاور روی باتری را محکم در جای خود نگه داشته است. به علاوه چسب های نواری زردرنگی نیز در اطراف باتری گوشی قرار داده شده است. پس از باز کردن باتری، پد شارژر بی سیم در داخل دستگاه دیده می شود. همچنین دو حسگر که لرزشگیر اپتیکال دارند نیز قابل مشاهده است.

کانکتورها، براکت ها و پیچ های مختلفی باید باز شوند تا در نهایت بتوان باتری را از موقعیتی که در آن قرار گرفته است جدا کرد. همچنین براکت هایی هم برای دوربین سلفی و حسگرهای مربوط به آن تعبیه شده است.

تراشه ی ارتقا یافته ی سولی (Soli) نیز در بورد جداگانه ای در کنار گوشی قرار گرفته است. برای باز کردن نمایشگر لازم است کل دستگاه دمونتاژ شود. درنتیجه در صورت نیاز به چنین کاری، فرایند ی خسته کننده باید طی شود.

افزودن نظر