پیکسل 4 گوگل از فناوری شارژ سریع بی‌سیم 11 واتی پشتیبانی می‌کند

پیکسل 4 گوگل از فناوری شارژ سریع بی‌سیم 11 واتی پشتیبانی می‌کند
گوشی های هوشمند جدید سری پیکسل ۴ گوگل از فناوری شارژ سریع بی سیم ۱۱ واتی پشتیبانی می کنند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، بعد از مدت ها انتظار، درنهایت پیکسل ۴ ایکس ال و پیکسل ۴ گوگل معرفی شدند. از زمان رونمایی دو گوشی هوشمند جدید گوگل پیکسل تاکنون، اخبار مختلفی در مورد آن ها منتشر شده است.

مقاله های مرتبط:

  • صفحه نمایش گوگل پیکسل 4 ایکس ال بالاترین امتیاز ممکن را از DisplayMate کسب کرد
  • قابلیت موشن سنس پیکسل 4 چگونه کار می کند؟

آخرین اخبار حاکی از آن است که هر دو دستگاه جدید از فناوری شارژ سریع بی سیم ۱۱ واتی پشتیبانی می کنند. البته باتوجه به اینکه گوگل تاکنون اطلاعاتی در مورد این موضوع ارائه نکرده بود؛ انتشار چنین خبری بیشتر شبیه یک سورپرایز واقعی برای علاقه مندان به گوشی های پیکسل گوگل به حساب می آید.

پیکسل 4

مقاله های مرتبط:

  • گوگل چه ایده هایی برای طراحی پیکسل 4 در سر داشته است؟
  • پیکسل 4 ایکس ال در برابر وان پلاس 7T پرو، آیفون 11 پرو و سایر رقبا

نام گوشی های هوشمند پیکسل ۴ در فهرست دستگاه های کنسرسیوم وایرلس پاور (WPC) که از فناوری شارژ سریع بی سیم پشتیبانی می کنند، دیده می شود. نام این گوشی های هوشمند جدید دو روز پس از معرفی در وب سایت مربوطه دیده شد. گفتنی است پشتیبانی پیکسل 4XL از فناوری شارژ سریع بی سیم ۱۱ واتی نیز تأیید شده است.

گوشی هوشمند پیکسل ۳ گوگل، تنها از فناوری شارژ سریع بی سیم پیکسل استند (Pixel Stand) و چند مدل شارژر دیگر پشتیبانی می کرد. از سوی دیگر گوشی های هوشمند پیکسل ۴ می توانند از طریق فناوری شارژر Qi 11 واتی و بالاتر نیز با سرعت بالاتری شارژ شوند.

افزودن نظر