ایسوزو +D-Max Blade رونمایی شد

ایسوزو +D-Max Blade رونمایی شد
ایسوزو نسخه ی ارتقایافته ی پیکاپ D-Max را رونمایی کرد. از این مدل فقط ۱۵۰ دستگاه تولید می ‎شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، ایسوزو نسل جدید پیکاپ D-Max را برای مدل فعلی این خودرو نیز برنامه ای در نظر گرفته و نسخه ای از آن را با نام +Blade رونمایی کرده است که در بازار انگلستان عرضه خواهد شد. از این مدل فقط ۱۵۰ دستگاه آن هم براساس مدل D-Max Blade Double ساخته می شود. قیمت این مدل با جعبه دنده ی دستی ۲۹ هزار و ۹۹۹ پوند (حدود ۳۶ هزار دلار) و با جعبه دنده ی خودکار ۳۰ هزار و ۹۹۹ پوند (حدود ۳۸ هزار دلار) است.

New Isuzu D-Max Blade+ Special Edition

New Isuzu D-Max Blade+ Special Edition

مقاله های مرتبط:

  • ایسوزو از دو مدل آف رود مفهومی رونمایی کرد
  • AT35؛ وانت قدرتمند ایسوزو و آرکتیک تراکز

در بخش بیرونی این پیکاپ، می توان به تفاوت هایی مانند زیر سپر جلو، چراغ های اضافی درون سپر جلو، نوشته ی +Blade روی درهای جلو، چراغی در زیر آینه های جانبی و رینگ های ۱۹ اینچی اشاره کرد. ازنظر امکانات نیز، این مدل به دوربین دید جلو و عقب، در صندوق عقب برقی، تودوزی خاص، نورپردازی داخلی، کف پوش هایی با نشان +Blade، صفحه نمایش مخصوص، پد شارژ بدون سیم تلفن همراه و پلاک شماره تولید خودرو مجهز است.

New Isuzu D-Max Blade+ Special Edition

به گفته ی ایسوزو، +Blade از همین هفته وارد بازار می شود و توانایی یدک کشی ۳۵۰۰ کیلوگرم را نیز دارد. ایسوزو این نسخه را با ضمانت نامه ی پنج ساله یا حدود ۲۰۰ هزار کیلومتر به همراه خدمات امداد جاده ای در انگلستان و سایر نقاط قاره ی اروپا دردسترس مشتریان قرار می دهد.

افزودن نظر