سامسونگ قابلیت‌‌های جدید و پیشرفته Bixby Vision را اعلام کرد

سامسونگ قابلیت‌‌های جدید و پیشرفته Bixby Vision را اعلام کرد
سامسونگ با به روزرسانی بیکسبی، قابلیت های جدیدی به بیکسبی ویژن اضافه خواهد کرد که طبق اعلام این شرکت فعلاً فقط برای گلکسی نوت ۱۰ در دسترس خواهند بود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، سامسونگ این قابلیت ها را از دست ندهید. اول از همه، بیکسبی ویژن پیشرفته که به این دستیار هوشمند اضافه شده است، باعث می شود تا کاربران بتوانند هنگام حرکت کارهای بیشتری انجام دهند.

برای مثال، شما می توانید ببینید که یک لباس در تن چگونه به نظر می رسد؛ به این صورت که به سادگی با استفاده از دوربین گوشی موارد مشابه با لباسی که روبروی شما قرار دارد را جست وجو کنید.

علاوه بر این، بیکسبی هم اکنون می تواند کل بخش های یک متن را ترجمه کند و یک پوستر معمولی فیلم را به یک تریلر فیلم واقعیت افزوده تبدیل کند. تمام این ها با بیکسبی ویژن پیشرفته امکان پذیر است. ترجمه ی زنده ی پیشرفته (Enhanced Live Translation)، قابلیت جدیدی است که به بیکسبی ویژن اجازه می دهد تا چندین خط از متنی را گرفته و آن ها را در محیط واقعیت افزوده، بدون گرفتن عکس، ترجمه کند. این قابلیت، هم زمان با ۵۴ زبان ورودی و ۱۰۴ زبان خروجی کار خواهد کرد تا بتوانید علائم و فهرست ها را در سراسر جهان بخوانید.

Picture Frame، به بیکسبی ویژن اجازه ی تبدیل پوستر فیلم ها به تریلر را می دهد. دوربین گوشی را جلوی پوسترها، بیلبوردها یا انواع دیگر تبلیغات بگیرید تا جزئیات موردنیاز خود را دریافت کنید. علاوه بر این، می توانید اطلاعاتی در مورد فیلم مانند نام بازیگران، رتبه بندی در بررسی ها و دید کلی در مورد موضوع فیلم را دریافت کنید.

خبر بد اینکه، سامسونگ اعلام کرده، این قابلیت ها ابتدا روی گلکسی نوت ۱۰ در دسترس خواهد بود و در مورد سایر مدل ها حرفی به میان نیامده است.

افزودن نظر