هواوی میت 30 RS پورشه دیزاین معرفی شد؛ زیبایی پورشه این‌بار در دنیای موبایل‌ها

هواوی میت 30 RS پورشه دیزاین معرفی شد؛ زیبایی پورشه این‌بار در دنیای موبایل‌ها
هواوی با معرفی میت ۳۰ پورشه دیزاین، طراحی لوکس خودرو های پورشه را به دنیای گوشی های هوشمند می آورد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، طبق وعده ی پیشین، امروز هواوی برای معرفی جدیدترین نسل از پرچم داران سری میت با نام های میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو رویدادی در شهر مونیخ برگزار کرد تا نخستین بار شاهد پرچم دارانِ دوران پساگوگل باشیم.

یکی از سنت های هواوی در معرفی گوشی های میت، رونمایی طراحی خاصی با الهام از ظاهر خودرو های لوکس پورشه بوده است. هواوی در سری های قبلی میت، افزون بر مدل های عادی، نسخه ای به نام پورشه دیزاین معرفی می کرد که البته درکنار تفاوت های ظاهری آشکار، با قیمت گران تری عرضه می شد.

حال امروز چینی ها درکنار معرفی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو، باردیگر با همکاریِ پورشه طراحی لوکس تولیدات این خودروساز آلمانی را به پرچم دار جدید خود آورده اند. با توجه به رویکرد پورشه در دنیای خودرو برای تولید محصولات باکیفیت و پرسرعت، در میت 30 RS نیز شاهد پیروی از چنین رویکردی هستیم. درست مانند مدل های پیشین گوشی های میت، امسال نیز نسخه ی پورشه دیزاین از ترکیب چرم و شیشه بهره خواهد برد که تجربه ی جدیدی ارائه می کند.

طبق گفته ی سخن گوی پورشه که امروز در رویداد هواوی حضور داشت، آن ها به دنبال القای حس ناب استفاده از محصولات پورشه در فضای فناوری و گوشی های هوشمند هستند که میت 30 RS به بهترین شکل ممکن این حس را القا می کند.

مطلب در حال به روزرسانی است...

افزودن نظر