پوشش زنده زومیت از رویداد معرفی هواوی میت 30 [پنجشنبه ساعت ۱۶:۳۰]

پوشش زنده زومیت از رویداد معرفی هواوی میت 30 [پنجشنبه ساعت ۱۶:۳۰]
هواوی ساعت ۱۶:۳۰ فردا به وقت تهران نسل جدید خانواده ی میت را رونمایی خواهد کرد و زومیت این رویداد را به صورت زنده پوشش خواهد داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، هواوی میت ۳۰ درکنار گلکسی نوت ۱۰ و آیفون ۱۱ و پیکسل ۴، یکی از موردانتظارترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۹ است. هواوی که هم اکنون قصد دارد در روز آینده به صورت رسمی جدیدترین خانواده ی گوشی هایش، یعنی میت ۳۰ را معرفی کند. گوشی های خانواده ی میت همواره به داشتن ویژگی های نوآورانه مشهور بوده اند و قدرت سخت افزاری درخورتوجهی داشته اند و پیش بینی می شود میت ۳۰ نیز از این قاعده مستثنی نباشد. شاخه ی موبایل هواوی چند هفته پیش به صورت رسمی و در اطلاعیه ای اعلام کرد قصد دارد با برگزاری رویدادی در شهر مونیخ آلمان در ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران، گوشی های خانواده ی میت ۳۰ را معرفی کند.

موضوع مهم این است که هواوی نمی خواهد در کنفرانس مذکور، تنها به معرفی گوشی بسنده کند. درحقیقت، چینی ها رویکردی مشابه سال پیش را اتخاذ خواهند کرد و حداقل دو گوشی جدید با نام های هواوی میت ۳۰ و هواوی میت ۳۰ پرو را معرفی خواهند کرد. مدل پرو درواقع قرار است مدل گران قیمت تر هواوی میت ۳۰ باشد و از تمامی نوآوری های جدید هواوی بهره بگیرد تا در بازار پرتب و تاب پرچم داران، حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. ناگفته نماند مدل معمولی نیز قرار است تا حد زیادی شبیه به همان مدل پرو باشد و فقط در برخی زمینه ها سخت افزار ضعیف تری داشته باشد تا نهایتا با قیمت ارزان تری به دست مشتریان برسد.

پوشش زنده ی زومیت در روز آینده از همین صفحه قابل مشاهده خواهد بود:

دیدگاه شما درباره های هواوی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو چیست؟

افزودن نظر