گوشی تاشو بعدی سامسونگ با نام W20 5G احتمالا آبان‌ ماه معرفی می‌شود

گوشی تاشو بعدی سامسونگ با نام W20 5G احتمالا آبان‌ ماه معرفی می‌شود
گوشی هوشمند تاشو بعدی سامسونگ با نام سامسونگ W20 5G، احتمالا نوامبر (آبان ) با قیمت پایه ی ۱,۴۰۰ دلار معرفی و به بازار عرضه می شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، تاکنون اخبار متعددی درباره ی تلاش سامسونگ برای طراحی و تولید گوشی هوشمند تاشدنی جدیدی با طراحی متفاوت منتشر شده است. براساس آخرین تصاویر منتشر شده ی Ice universe، انتظار می رود گوشی هوشمند تاشو بعدی سامسونگ با نام W20 5G به زودی جانشین گوشی تاشو W2019 شود.

Ice universe پوستری از این دستگاه تاشو جدید به اشتراک گذاشته است. با توجه به اطلاعات پوستر، به نظر می رسد علاقه مندان به دستگاه های تاشو کره ای ها به زودی باید منتظر رویدادی در چین برای رونمایی گوشی هوشمند جدید باشند. معمولا مدل های جدید گوشی سامسونگ سری W در فصل پاییز معرفی می شوند. اواسط آبان سال گذشته نیز گوشی W2019، پرچم دار تاشو سامسونگ، با دو نمایشگر AMOLED و سخت افزار قدرتمند معرفی شد.

W20 5G

مقاله های مرتبط:

  • طراحی گوشی تاشدنی بعدی سامسونگ در پتنت اخیر شرکت رویت شد
  • پتنت جدید سامسونگ از گوشی هوشمندی تاشدنی با سه نمایشگر خبر می دهد

با وجود آنکه هنوز مشخصات گوشی هوشمند جدید به اشتراک گذاشته نشده است، انتظار می رود دستگاه جدید تاشو سامسونگ با بهره مندی از تراشه ی اسنپدراگون ۸۵۵ یا اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس معرفی و به بازار عرضه شود. پیش تر نیز گفته شده بود باید منتظر گوشی هوشمندی با ظرفیت حافظه ی داخلی ۵۱۲ گیگابایتی باشیم.

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که درباره ی گوشی های تاشو کره ای ها مطرح می شود، قیمت گران آن ها است. قیمت گوشی سامسونگ W2019 بیش از ۱,۲۰۰ دلار بود؛ انتظار می رود گوشی هوشمند سامسونگ W20 5G نیز با قیمت پایه ی بیش از ۱,۴۰۰ دلار معرفی و به بازار عرضه شود.

البته با توجه به اینکه افراد خاصی به سمت خرید چنین گوشی های هوشمندی تمایل نشان می دهند، تفاوت قیمت دو دستگاه برای چنین قشری چندان زیاد نخواهد بود.

افزودن نظر