وان پلاس 7T چهارم مهرماه با نمایشگر 90 هرتزی معرفی می‌شود

وان پلاس 7T چهارم مهرماه با نمایشگر 90 هرتزی معرفی می‌شود
گوشی های هوشمند سری وان پلاس 7T با بهره مندی از نمایشگر با نرخ به روزرسانی ۹۰ هرتزی در تاریخ ۴ مهرماه (۲۶ سپتامبر) در هند و آمریکای شمالی معرفی می شوند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، تاکنون اخبار متعددی وان پلاس تأیید کرده که پرچم دار بعدی با نمایشگری با نرخ به روزرسانی ۹۰ هرتز معرفی خواهد شد؛ درنتیجه همان طور که شایعه شده بود، وان پلاس ۷ تی با نمایشگری با مشخصات وان پلاس ۷ ولی با قیمت اقتصادی به بازار عرضه خواهد شد.

وان پلاس 7T

مقاله های مرتبط:

  • آیا وان پلاس 7T با چینش دوربین دایره ای شکل معرفی می شود؟
  • وان پلاس 7T پرو و وان پلاس 7T احتمالا ۴ مهر معرفی می شوند

انتظار می رود گوشی های هوشمند جدید وان پلاس، وان پلاس ۷ تی و وان پلاس ۷ تی پرو، در تاریخ ۲۶ سپتامبر ( ۴ مهرماه) در ایندیرا گاندی دهلی نو و آمریکای شمالی معرفی شوند. از سوی دیگر، قرار است رویداد دیگری برای رونمایی وان پلاس ۷ تی در تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۸ مهرماه) در سالن مگزین لاندن (Magazine London Theater) واقع در لندن برگزار شود.

پیت لاو، مدیرعامل و بنیانگذار وان پلاس اعلام کرده است که وان پلاس برای طرفدارانی که در هر یک از دو رویداد شرکت کنند، سورپرایز مخصوصی درنظر گرفته که برای هر رویداد نیز منحصر به فرد خواهد بود. پیت لاو در مورد رویدادها گفته است:

وان پلاس همواره در تلاش است تا بهترین فناوری را در جهان به طرفداران خود ارائه دهد تا بتوانند تجربه ای سریع و روان از کارکردن با دستگاه های شرکت داشته باشند. نیاز و خواسته های کاربران در مرکز توجه و هسته ی اصلی نوآوری های شرکت را شکل می دهد. رویدادهای رونمایی به منظور معرفی و به نمایش گذاشتن محصولات شرکت برگزار می شود تا طرفداران ما بتوانند از نزدیک شاهد تلاش ما برای ارائه ی بهترین ها باشند. درتلاش هستیم تا برای شرکت کنندگان در هر یک از رویدادهای وان پلاس، سورپرایز ویژه ای داشته باشیم.

شایعه های مختلفی در مورد مشخصات گوشی های هوشمند وان پلاس ۷ تی منتشر شده است. به نظر می رسد باید منتظر رونمایی دستگاهی با پردازنده ی اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس کوالکام باشیم. ظرفیت باتری وان پلاس ۷ تی پرو ۴۰۸۵ میلی آمپرساعت و ظرفیت باتری وان پلاس ۷ تی، ۳۸۰۰ میلی آمپرساعت خواهد بود.

افزودن نظر