سامسونگ می‌گوید صدها اپلیکیشن اندرویدی برای گلکسی فولد بهینه‌سازی شده‌اند

سامسونگ می‌گوید صدها اپلیکیشن اندرویدی برای گلکسی فولد بهینه‌سازی شده‌اند
سامسونگ با وجود شکست ابتدایی در عرضه ی اولین گوشی تاشدنی، برنامه ای جدی برای بهینه سازی نرم افزار برای آن دارد و نسخه ی بهینه سازی شده ی گوشی را هم به زودی عرضه می کند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اولین گوشی هوشمند سامسونگ، گلکسی فولد در ماه فوریه ی سال جاری میلادی معرفی شد. ماه آوریل برای عرضه ی این گوشی مشخص شده بود که اما دراین میان توسعه دهنده ها فرصت پیدا کردند تا با همکاری گوگل و دیگر بزرگان دنیای فناوری، اپلیکیشن ها و سرویس های محبوب را برای گوشی هوشمند تاشدنی بهینه سازی کنند.

مقاله های مرتبط:

  • نگاه نزدیک ویدئویی به گلکسی فولد سامسونگ
  • سامسونگ چگونه مشکلات گلکسی فولد را حل کرد؟

سامسونگ در همکاری با گوگل و دیگر شرکای مهم، اپلیکیشن های پرکاربرد متعددی را برای گوشی تاشدنی بهینه سازی کرده است. از میان اپلیکیشن های مذکور می توان به Amazon Prime Video، Twitter، Spotify، Facebook، VSCO و Microsoft Office اشاره کرد. سامسونگ در همکاری با گوگل، آزمایشگاه هایی را در کره ی جنوبی، آمریکا و چین راه اندازی کرد تا توسعه دهنده ها در آنجا به بررسی عملکرد اپلیکیشن در گوشی تاشدنی بپردازند. به علاوه ابزار آزمایش مجازی نیز به صورت یک شبیه ساز کامپیوتری گلکسی فولد در اختیار توسعه دهنده های متعدد قرار گرفت.

مدیر توسعه ی محصول اندروید در گوگل پیرامون بهینه سازی اپلیکیشن ها برای گوشی تاشدنی نوشت:

ما با همکاری شرکای خود همچون سامسونگ این فرصت را پیدا کردیم تا تجربه ی کاربری جدیدی را ارائه کنیم؛ تجربه ای که نحوه ی استفاده ی ما از گوشی های هوشمند را متحول خواهد کرد. ما همکاری نزدیکی با تیم سامسونگ و جامعه ی توسعه دهنده های اندروید داشتیم تا از ایجاد بهترین تجربه ی کاربری در تعامل با اپلیکیشن ها و سرویس های محبوب برای کاربران گلکسی فولد، اطمینان حاصل کنیم.

نسخه ی بهبودیافته ی گلکسی فولد اکنون در کره ی جنوبی به فروش می رسد. بازارهای بریتانیا و آلمان نیز از ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) میزبان گوشی جدید کره ای ها خواهند بود. زمان عرضه ی این گوشی در آمریکا نیز ۲۷ سپتامبر بیان شده است. قیمت نهایی محصول در بازارها مشخص نیست، اما کاربران حداقل برچسب قیمتی دو هزار دلار را برای آن پیش بینی می کنند.

افزودن نظر