توسعه‌دهندگان تا آوریل ۲۰۲۰ برای سازگار‌کردن اپلیکیشن‌هایشان با iOS 13 فرصت دارند

توسعه‌دهندگان تا آوریل ۲۰۲۰ برای سازگار‌کردن اپلیکیشن‌هایشان با iOS 13 فرصت دارند
اپل تا آوریل ۲۰۲۰ ضرب العجل تعیین کرده تا توسعه دهندگان برنامه های خود را با SDK مربوط به iOS 13 به روزرسانی کنند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اپل امروز به صورت رسمی از توسعه دهندگان شخص ثالث خواست به روزرسانی های موردنیاز برای سازگاری اپلیکیشن هایشان با iOS 13 را حداکثر تا آوریل ۲۰۲۰ روانه ی اپ استور کنند تا امکان استفاده از حالت تاریک و قابلیت ورود با حساب کاربری اپل و ARKit 3 در سطح گسترده فعال شود.

طبق گفته ی اپل، از ابتدای آوریل ۲۰۲۰، تمامی اپلیکیشن های جدید باید با SDK مربوط به iOS 13 توسعه یافته باشند. همچنین، پشتیبانی از آیفون XS مکس و آیفون های معرفی شده ی بعدی نیز از تاریخ معین شده اجباری خواهد شد.

اپل درباره ی قابلیت های جدیدی که iOS 13 دراختیار توسعه دهندگان و کاربران قرار می دهد، می گوید:

با iOS 13 اپلیکیشن شما می تواند به واسطه ی تم تیره از ظاهر جدیدی بهره ببرد و با گزینه ی Sign in with Apple (ورود با حساب کاربری اپل) راحت ترین و ساده ترین راه را برای ورود به اپلیکیشن ها پیشِ روی کاربر قرار دهد و از جدیدترین پیشرفت ها در ARKit 3 و Core ML3 و سیری استفاده کند. اپلیکیشن های خود را با استفاده از Xcode 11 GM بسازید و آن ها را روی دستگاه های iOS آزمایش کنید که از آخرین نسخه ی گلدمستر استفاده می کنند و سپس برای بررسی محصول نهایی را در اپ استور ثبت کنید.

از ابتدای آوریل ۲۰۲۰، تمامی برنامه های جدید و به روزرسانی ها باید با SDK مربوط به iOS 13 توسعه یافته باشند و از طراحی تمام صفحه آیفون XS مکس و آيفون های بعدی پشتیبانی کنند.

اگر توسعه دهنده ی iOS هستید و قصد دارید درباره ی تمام مقررات و پیش نیاز های جدید اطلاعات کاملی کسب کنید، از طریق این لینک می توانید به وب سایت رسمی توسعه دهندگان اپل مراجعه کنید.

افزودن نظر