نیکون D6 به‌عنوان پرچم‌دار جدید شرکت به‌زودی معرفی می‌شود

نیکون D6 به‌عنوان پرچم‌دار جدید شرکت به‌زودی معرفی می‌شود
نیکون به تازگی از نهایی شدن توسعه ی قدرتمندترین دوربین DSLR خود موسوم به D6 به همراه یک لنز اعجاب انگیز خبر داد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، شرکت نیکون درست ۲۰ سال پس از عرضه ی دوربین D1، اخیراً از قدرتمندترین دوربین DSLR خود در خانواده ی تک رقمی سری D، با نام D6 رونمایی کرد. البته نیکون هنگام معرفی اولیه ی دوربین فول فریم D6 که با لنزی جذاب نیز هم همراه بود، هیچ اطلاعات خاصی درباره ی مشخصات فنی و ویژگی های این پرچم دار ارائه نکرد تا بدین صورت، رسم عجیب خود را برای ایجاد فاصله بین معرفی پرچم دار سری D و ارائه ی اطلاعات مربوط به آن حفظ کند.

مقاله های مرتبط:

  • نیکون D6 سیزدهم شهریورماه معرفی می شود
  • تایم لپس های میکروسکوپی؛ دریچه نیکون به دنیای کوچک در حال حرکت

نیکون درباره ی این دوربین قدرتمند، با نگاهی به سابقه ی دور و دراز خود در صنعت دوربین چنین اذعان داشته که D6 یقیناً عصاره ی مهم ترین تجربیات و توانایی هایی شرکت خواهد بود تا بدین وسیله، سخت ترین نیازهای عکاسان حرفه ای را نشانه بگیرد.

شایان ذکر است که تا پیش از این شایعات فراوانی پیرامون D6 منتشر شده بود؛ از سیستم فوکوس خودکار پیشرفته و اسلات دوگانه ی CFExpress گرفته تا بهره گیری از لرزشگیر داخلی تصویر. با وجود این، چاره ای جز انتظار برای اعلام رسمی نیکون درباره توانایی های این محصول رده بالا نیست.

NIKKOR 120-300mm نیکور

با گذر از D6 نوبت به معرفی لنز جالب توجهی می رسد که نیکون هم زمان با معرفی پرچمدارش به نمایش گذاشت. این لنز تله فوتوی ۱۲۰ الی ۳۰۰ میلی متری که به طور کامل AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR نام دارد، به مناسبت ۶۰ سالگی خانواده ی مانت F نیکون عرضه خواهد شد تا به نیازهای حرفه ای عکاسان ورزشی پاسخ دهد.

شما درباره ی دو محصول جدید نیکون و سیاست آن درباره ی ارائه ی اطلاعات دوربینش چه فکر می کنید؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران زومیت به اشتراک بگذارید.

افزودن نظر