فراری F8 اسپایدر معرفی شد

فراری F8 اسپایدر معرفی شد
فراری برای رقابت با مک لارن 720S اسپایدر مدل F8 اسپایدر را با پیشرانه ی ۷۱۱ اسب بخاری رونمایی کرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، فراری خبر تولید نسخه ی اسپایدر از مدل F8 را پیش تر داده بود و حال پس از مدت ها بالاخره از این مدل این مدل برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت تنها به ۲.۹ ثانیه زمان نیاز دارد و در ۸.۲ ثانیه نیز می تواند به سرعت ۲۰۰ کیلومتربرساعت دست پیدا کند. حداکثر سرعت محصول جذاب فراری نیز ۳۴۰ کیلومتربرساعت است.

2020 Ferrari F8 Spider

مقاله های مرتبط:

  • آیرودینامیک فراری F8 Tributo چگونه عمل می کند؟
  • تیونینگ فراری 488 پیستا، محصول جدید نویتک، معرفی شد

پیشرانه ی مورد استفاده در این مدل، مشابه پیشرانه ی مدل ۴۸۸ پیستا است اما از منیفولد اگزوز اینکونل مدل F8 تریبوتو استفاده شده است. فراری به کمک مواد سبکی مانند فیبر کربن توانسته وزن این خودرو را به ۱۴۰۰ کیلوگرم برساند که البته از مدل F8 تریبوتو سنگین تر است. سقف F8 اسپایدر از نوع بازشونده به صورت برقی است و در ۱۴ ثانیه می توان آن را باز یا بسته کرد. امکان باز و بسته کردن سقف حین حرکت نیز وجود دارد؛ به شرط اینکه سرعت خودرو از ۴۵ کیلومتربرساعت تجاوز نکند.

2020 Ferrari F8 Spider

با توجه به اصلاحات انجام شده در بخش آیرودینامیکی، فراری ادعا می کند که میزان داون فورس تولیدی در F8 اسپایدر در مقایسه با ۴۸۸ اسپایدر حدود ۱۰ درصد بیشتر است. فراری F8 اسپایدر نیز مانند نسخه ی کوپه ی خود از سیستم فراری SSC نسخه ی ۶/۱ و +FDE استفاده می کند. این سیستم نرم افزاری می تواند فشار درون کالیپرهای ترمز را در پیچ ها تغییر دهد. قیمت پایه فراری F8 اسپایدر هنوز مشخص نشده است.

2020 Ferrari F8 Spider

افزودن نظر