سونوس اسپیکر قابل‌حمل Sonos Move را معرفی کرد

سونوس اسپیکر قابل‌حمل Sonos Move را معرفی کرد
هم زمان با ایفا ۲۰۱۹، اسپیکر قابل حمل سونوس Move معرفی شد. این اسپیکر هوشمند جدید دوم مهر با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار عرضه می شود.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، بعدها از مدت ها انتظار، درنهایت شرکت سونوس از اسپیکر قابل حمل و جدید Sonos Move رونمایی کرد. اسپیکر هوشمند جدید سونوس از اتصال اسپیکرهای هوشمند بسیاری با قابلیت پشتیبانی از بلوتوث در بازار عرضه شده اند. برخی از این محصولات حتی قیمتی ارزان تر و وزنی سبک تر و حتی ابعادی کوچک تر از اسپیکر سونوس دارند و این شرکت برای آنکه بتواند در این بازار رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشد، مجبور است اسپیکر خود را با قابلیت های درخورتوجهی به بازار عرضه کند.

اسپیکر قابل حمل Sonos Move

مقاله ی مرتبط:

  • سونوس کارکرد دستیار صوتی گوگل روی بلندگوهای خود را به نمایش گذاشت

با توجه به اخبار و شایعه های مختلفی که در ماه های گذشته درباره ی اسپیکر جدید سونوس منتشر شده بود، به نظر می رسید باید منتظر دستگاهی با ابعاد کوچک تری باشیم؛ ولی ظاهرا این طور نیست. سونوس Move وزنی برابر ۶ پوند (۲.۷۲ کیلوگرم) دارد؛ درنتیجه، به راحتی در کوله پشتی جا نمی گیرد و شاید برای سفرهای کاری و حمل کردن در چمدان برای بردن هتل خیلی مناسب نباشد. درعوض، اسپیکر جدید سونوس برای استفاده در فضای خانه و جابه جا کردن در تراس و حیاط خلوت و پارکینگ بسیار مناسب طراحی شده است.

دراصل، اسپیکر جدید در مقایسه با تمامی اسپیکرهای هوشمند هم با قیمتی ارزان تری به بازار عرضه می شود و هم از سایر اسپیکرهای قابل حمل بلوتوثی عملکرد بهتری دارد. شاید کیفیت صدای اسپیکر فوق العاده نباشد؛ ولی عالی به نظر می رسد. سونوس Move مجهز به دو آمپلی فایر کلاس d، توویتر، یک میدووفر و چهار میکروفون far-field برای حذف نویز و مبتنی بر الکسا آمازون و گوگل اسیستنت معرفی شده است.

اسپیکر قابل حمل Sonos Move

باوجوداین، یکی از برجسته ترین ویژگی های اسپیکر هوشمند جدید سیستم Trueplay است که از میکروفون ها برای تنظیم صدای مناسب اسپیکر استفاده می کند. سونوس برای به نمایش گذاشتن سیستم Trueplay، اسپیکر را در قفسه ی کتابخانه ای قرار داده که از پنج طرف اسپیکر محاصره شده است؛ ولی صدای مطلوبی ارائه می دهد. همچنین، با کمک این سیستم سونوس Move می تواند در خارج از منزل نیز صدای مطلوبی را دراختیار کاربران قرار دهد.

اسپیکر هوشمند جدید سونوس با استاندارد IP5 دربرابر نفوذ آب مقاوم است؛ درنتیجه، رطوبت محیط بیرون آسیبی به اسپیکر نخواهد زد. همچنین، باتری سونوس Move می تواند با هربار شارژ تا ۱۰ ساعت کار کند. اگر اسپیکر در حالت Suspend قرار داشته باشد، به مدت پنج روز شارژ خواهد داشت. انتظار می رود سونوس Move در ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار عرضه شود.

IFA


برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی IFA 2019 مراجعه کنید.

افزودن نظر